malo sa milujeme

cici

mame podobny problem. na zaciatku sme sa milovali kazdy den. teraz sm spolu uz piaty rok a milujeme sa raz za tyzden. tiez nie sme sami. dolezite je ze sa lubite a nie to ako casto mate sex. dolezite je si to poriadne uzit ked mozete byt spolu a skusat stale nieco nove, aby to nezovsednelo. ntiez som bola dlho smutna, ze mame malo sexu a myslela som si ze drahy uz po mne netuzi. ale teraz to uz neriesim a ked mozeme byt spolu tak mi to vynahradi mnohonasobne :) drzim palce

mišelka

ja mam podobný problem, zo začiatku sme sa s priatelom milovali aj ked sme neboli sami ale ako sme boli na dovolenke a mala som možnosť sa uvolniť a mala pri tom konečne orgazmus teraz to nedokažem ked viem že je za dverami mama. Tiež sme spolu dva roky a velmi ho lubim a viem že sex potrebujeme lebo sme potom nervozni ale neviem sa premôsť

marCOS

noo vies,,,,ak ste spolu uz dva roky tak sa mate asi velmi radi,,,a laska nieje len o sexe aj ked sex k tomu patri,,mali by ste sa porozpravat,,,povedz ze ti to prekaza ze sa nemilujete tak casta ze chces aby to bolo ako predtym