ovulačné bolesti

Príspevok v téme: ovulačné bolesti
ovulácia

Ahojte kočky, potrebovala by som trošku poradiť. Už asi dva roky mám dosť silné bolesti v podbrušku. Lekárka sa ma pýtala, či to nemôžu byť ovulačné bolesti. Len mi niečo nesedí. Ak mám menzes je mi dobre, ale asi dva dni po jeho skončení ma začína príšerne bolieť podbruško a trvá to až do začiatku ďalšej menštruácie. Čiže dokopy 2 dni kľudu v mesiaci. Nemali by tie bolesti trvať len počas ovulácie, nanajvýš taký týždeň? Budem rada, ak mi niektorá z vás napíše ako je to u nej a čo na to pomáha. Ja viem..mám byť rada..ale..

macka26

urcite to nie je v poriadku. boleste pocas menstruacie a v case ovulacie su normalne dokonca velmi podobne... ale cas mimo krvacania a plodnych dni by si bolesti urcite mat nemala...

je docela mozne ze mas endometriozu.. v kazdom pripade to ries a co najrychlejsie so svojim doktorom...laparoskopie sa vobec nemusis bat...

oliz

aj ja mavam ovulacne bolesti, nic necitim a zrazu ma zacne boliet vajecnik a podbrusko a ked sa pozriem do menst. kal. tak to vacsinou sedi. Ovulacia trva asi 5 dni,ale myslim,ze je to individualne u kazdej zeny. Skus sa spytat lekarky ci je to normalne ked ta boli úpodbrusko takmer cely cyklus

ovulácie

Áno, gynekolgička. Ja som už lekára zmenila, ona sa len pýtala, kedy mám bolesti, či nemôžu byť ovulačné.... Navrhla mi laparoskopiu, kôli prípadným zrastom, alebo endometrioze, len som chcela vedie váš názor. Ďakujem ti za odpoveď.

silanka

podla mna to nie je v poriadku. ja mavam ovulacne bolesti 3 dni, den pred ovulaciou, dev v ovulacie a den po. a potom bolesti 2 dni pred menstruaciou a prvy den menstruacie, ktory je pre mna utrpenim, ale mat bolesti po cely cyklus vobec nie je normalne. by som povedala, ze bud ejake zapaly, zrasty, alebo az cysta. ta tvoja lekarka to si myslela ako gynekologicka? lebo tu by som okamzite zalarmovala.ide o nase zdravie a plodnost a s tym sa zahravat nemaaa moj nazor:)