schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte

Príspevok v téme: schudla som...a menzes sa zastavil...prečo? a ako ho vyvolat??prosím poradte
nestastná:(

mám 16 r. zacala som chudnut cca pred rokom..schudla som z 58 na 48 pri vyske 166cm...akonahle som chudla 5kg to bolo niekedy v auguste ...odvtedy sa mi menzes zastavil..v decemri som si uvedomila ze v buducnosti predsa chcem mat deti a byt zdrava...tak som sa rozhodla pribraat..teraz vazim 52...uz som pribrala 4 kg..ale menezs mi stale neprisiel to mam este viac pribart?? alebo ako sa mam stravovat?? mal niekto podobny problém?ako ste ho vyriesili...?? ...

dakujem

nestastná:(

a nepomohlo by mi ani keby som pribrala?? niekto tu jedna baba pisala ze ked pribrala 5 kg tak dostala menzes naspat ...bez toho aby sla ku gynekol.

dievcagirl

Ano mala som a vzdy mam takyto problem.Rapidnym schudnutim v 15tich rokoch,ked som zhodila z 67kg na 57kg, drastickym cvicenim a skoro hladovanim.Menstruaciu som potom nedostala 6 mesiacov a isli sme ku gynekologicke,odvtedy beriem antikoncepcne tabletky,na zvysenie hormonov.Nikdy v zivote by som uz akto nechudla,pretoze teraz to lutujem.To ze priberies Ti nepomoze.Chod za gynekologickou a pravdepodobne Ti nasadi hormonalnu liecbu.Ale chod za nou cim skor,lebo takyto cyklus ako mas,ze si uz nemala 7 mesiacov menstruaciu je velmi nebezpecny pre tvoje telo ako pre zenu.
Baby ak ste mlade nechcite byt za kazdu cenu stihle.