Nemam kamaratov

Príspevok v téme: Nemam kamaratov
leniva

Nemam nikoho... Niekedy som mala kamaratky, vsetko... Teraz nemam nic. Aky je dlhy tyzden, tak taka je dlha moja chvila. Hoc mam priatela uz vyse 5 rokov, ktory je aj tak vacsinou casu na sluzobkach, ja nemam nikoho, doslova NIKOHO!!! Nikto sa o mna nezaujima,nezavola, nenapise... A aj moj priatel ak je doma radsej vnima priatelov ako mna. Ja uz nevladzem. Byt sama je hrozne, nemat sa s kym porozpravat je hrozne :(

beskyd

mariaa, podla mna si treba len kupit psa alebo rybky:)) a nepoddavat sa tuzbam po nejakej nezistnej laske s clovekom lebo je to v praxi takmer nonsens.

[zruseny12]

LENIVA
BEZKYD 2.4. to napisal velmi dobre...
...keby si mala plno priatelov a zistila by si ze ta len vyuzivaju,tiez by ta to TRAPILO...
...a to,ze si niekedy mala vsetko,je to normalne-ZIVOT SA MENI A S NIM AJ LUDIA atd.
tiez som mala a poznala nenormalne vela ludi/sak aj poznam,len rokmi s niektorymi sa uz nestretavam/s kazdym som vychadzala perfektne-nemala som nikdy problem zo zoznamenim a komunikaciou...ale rokmi som o vela znamich a kamaratiek/tov prisla LEN KOLI TOMU, ZE SA ZMENILA DOBA ATD.A VSETKO OKOLO...
tiez ma to trapilo,az kym som nepochopila,ze TO NIE JE MOJ PROBLEM A ZE KED IM UZ NEZALEZI NA KAMARTSTVE TAK JA SA NIKOMU VNUCOVAT NEBUDEM...
a BEZKYD to vystihol presne,niekedy sa ludia len strataju koli tomu,ze toho druheho k niecomu potrebuju...
to sedi,tiez ked som mala ex svokru vysoko postavenu-tak sa mi ludia a kamosky-CEST VINIMKAM pchali do r...
ked sa doba zmenila ja som sa rozviedla BOLO PO NIEKTORYCH KAMARATSTVACH...
a verim,ze keby som sa teraz dostala na post nejakeho VYSOKEHO POSTAVENIA,ALEBO BY SOM SA NEJAK DOSTALA NA VYSLNIE si pis,ze mam zasa PLNO KAMOSIEK...:0))))
ZIVOT JE UZ TAKY,A MY HO NEZMENIME...skus sa skontaktovat s nejakou starsou kamoskou,co si ju uz dlho nevidela atd.tu ti na fore tazko niekto pomoze,alebo poradi...je to len na tebe,co budes robit...prajem ti vela stastia

AJ JAAAAAAAA

Som na tom rovnako.

denisa78

To naozaj sa to tak na výške zmenilo? V inej téme som zas čítala zlú skúsenosť. :D Fakt neviem čo z tej výšky bude teda.