Nemam kamaratov

Príspevok v téme: Nemam kamaratov
leniva

Nemam nikoho... Niekedy som mala kamaratky, vsetko... Teraz nemam nic. Aky je dlhy tyzden, tak taka je dlha moja chvila. Hoc mam priatela uz vyse 5 rokov, ktory je aj tak vacsinou casu na sluzobkach, ja nemam nikoho, doslova NIKOHO!!! Nikto sa o mna nezaujima,nezavola, nenapise... A aj moj priatel ak je doma radsej vnima priatelov ako mna. Ja uz nevladzem. Byt sama je hrozne, nemat sa s kym porozpravat je hrozne :(

sibalka:))

tak toto poznam,akurat som v takej situacie...este pred polrokom,som mala vela kamaratov aj kamaratiek,kazdy den von,na kave,sportovali sme spolu,..vsetko. A zrazu som sama ani neviem ako.Este aj s priatelom som sa rozisla.Vacsinou som zistila ze ti "kamarati" nie su az taki ako sa zdali,a tak mi ostali len traja najlepsi. A tento mesiac som prisla aj o posl.najlepsiu kamaratku,od detstva sme spolu boli ako sestry.Bohuzial som prisla nato ze bola velmi podly clovek,,mne osobne nic neurobila.Ale to co robila inym,bolo mi z toho zle,...a teraz trcim doma,alebo idem sama do kina ci so psom...

Micuss

Chcela som sa spytat to iste. odkial priblizne si - okres a kolko mas rokov:)

Ja mam tiez priatela, poznam niekolko jeho kamaratov, myslim, ze mam dost znamych ale nemam ziadnu taku najkamosku, ktorej by som si mohla vyliat srdce, ked mi je smutno :DDD

denisa78

leniva
a kolko mas rokov? ja sama som si tymto istym presla, lenze ja som nemala ani toho priatela. citila som sa fakt mizerne, vsetci chodili kazdy vikend niekam spolu von, bavit sa a ja som bola stale sama. ale vsetko sa zmenilo prichodom na vysku. nasla som si par priatelov, s ktorymi sa stretavam aj mimo skoly.
a priatelovi to povedz.ze chces byt viac s nim!

radulka

leniva,neni si sama ja som na tom podobne. jedine co mam tak psika s ktorym sa idem aspon poprechadzat. priatel je stale prec a mam taky pocit ze tiez su mu prednejsi kamarati ako ja, no co uz?! asi to tak ma byt.

Lillss

Neded doma ale chod von do spolocnosti.
hoci aj sama.
normalni ludia sa najdu
treba chciet a nie doma sedet a lutovat sa