Nemam kamaratov

Príspevok v téme: Nemam kamaratov
leniva

Nemam nikoho... Niekedy som mala kamaratky, vsetko... Teraz nemam nic. Aky je dlhy tyzden, tak taka je dlha moja chvila. Hoc mam priatela uz vyse 5 rokov, ktory je aj tak vacsinou casu na sluzobkach, ja nemam nikoho, doslova NIKOHO!!! Nikto sa o mna nezaujima,nezavola, nenapise... A aj moj priatel ak je doma radsej vnima priatelov ako mna. Ja uz nevladzem. Byt sama je hrozne, nemat sa s kym porozpravat je hrozne :(

beskyd

skus porozmyslat. vezmi si ze vacsina medziludskych vztahov je zistnych. ti ludia okolo teba co maju znamych a kamaratov su pre nich uzitocni alebo potencialne uzitocni.. materialne alebo inak. keby neboli, neboli by ani "kamarati". aspon v trocha vyssom veku to takto funguje, mozno zopar stastlivcov ma priatelov ktorych rataju na prstoch jednej ruky, ale inak sa jedna skor o kontakty nez nejake dojemne kamaratstvo. taka je spolocnost, clovek nie je stavany na city, ale na prezitie, preto tie vztahy nie su kvoli naviazanosti na cloveka ale kvoli vlastnemu prospechu. takze mozes byt v konecnom dosledku rada ze ta nikto nezneuziva a mas pokoj:)