Ako vonia bio kozmetika? Napr. Sallos?

Alexa12

Ja mám tiež veľmi rada vôňu prír. kozmetiky, popravde klasická drogerka i už smrdí, je tam cítiť niečo strašne umelé

lombardo1981

Veď si kúp oleje podľa typu pleti a daj si tam silice podľa seba. I keď aj tie sa dajú "naordinovať" podľa typu pleti. Alebo sa dajú pridávať do bambuckého či kakaového masla. V kakaovom mám teraz mätu, borovicu a čajovník. Predtým tam bol čajovník a ylang-ylang či čajovník a geránium.
Aj klasické krémy sa dajú robiť. Či šľahané maslá a balzamy. Len na klasické krémy potrebuješ aj emulgátor. A tiež si tam pridáš, čo chceš.
A čo sa týka toho bambuckého masla, tak ak je biele (a podľa obrázkov je), tak je rafinované. Nerafinované je krémové s dymovou vôňou. Tak bacha.

dagmar12

Vačšinou nevonia niak silne, ke´dže su používané len prírodné ingrediencie. A keď už su parfemovane tak vačšinou vonaju po citronovej trave, mate a podobných prír. vôňach :) mne to velmi vyhovuje, žiadne agresívne chemické zložky

anosa

ahoj, pouzivam ich olejceky namiesto kremu a su super. Ta vona taka nevtierava, totalne prirodzena skoro nie je ani citit. Vyskusala som kozmetiky habadej aj dalsie auto by som za nu mala ale tato sa mi zda perfektna a ta cena no nie je o com.

zvedavasom

Mne ani tak nejde o to, ze je to bio produkt, ale na kremiky a kozmetiku som maniak a kedze mam suchu pokozku a stiepaju sa mi nechty, rada skusam a hladam co mi pomoze. Minule som objavila predajnu s touto znackou a kedze som ju casto videla v casopise, skusila by som ju.

Kikuuuusik

Tiež ma to zaujímalo nez som si jeden z krémov objednala (objednala som si bambucké maslo)a musím povedať že vôňu nemá takmer žiadnu :D Pre mna je to ale plus... mám rada neutrálne vône :) každopádne sa nemusíš báť. Kozmetika Salloos je v pohode a som nadmieru spokojná :)