odstránenie maternice

dada

som uz skoro rok po operacii maternice mam este jeden vajecnik no dostala som bolesti jak pri menzese a uz dva dni mam krvavy vytok mam strach co to znanena prosim o radu lekara alebo kto to uz zazil dakujem

vpjj

Preboha, SAMOZREJME, ze mu to musis povedat! Pri operacii by aj tak na to prisli, ale taku zasadnu vec musia vediet dopredu!!

macika vv,

zdravim,chcela by som sa opytat,ak by mi niekto vedel poradit,mam ist na operaciu,odstranenie maternice,a teraz som zistila ze som tehotna,mam to povedet lekarovi ze tehotensky test mam pozitivny?termin operacie sa blizi,,

couz

Som po operacii maternici, ktora musela ist von aj s dvoma oproti rastucimi myomami(4 a 5 cm). Zistili mi to pri preventivke (2 roky som nebola). Dvaja lekari nezavisle potvrdili oparativne von. Uz som po operaci druhy mesiac. Stav po opercii klamala by som a nechcem, tie 2-3 dni je velmi bolestivy. Vajecniky mi nechali vraj kvoli hormonom lebo este som dost mlada (44r). Moj psychicky stav na tom tiez nebol najlepsi, ale histologia dopadla dobre tak toto mi pomaha. So sexom mame este pockat a potom naplno.

monika00

ja mam vysledok 2 4krat potvrdeny ale mam stale zapal aj po antibiotikach a bolesti chrbtice dakujem budem len cakat som stoho

monika00

tatiana chcem sa spytat aky ste mali vysledok na citologii mam problem s krckom a doktory to len predlzuju dakujem