Vlasy

Príspevok v téme: Vlasy
Jajka11892

Ahojte. Od vtedy ako som si zafarbila vlasy tak mi strašne zjemneli a stratili na objeme (mám asi tak o polovicu vlasov menej ako pred farbením) a to už prešlo asi pol roka od posledného farbenia. Mohli by ste mi poradiť nejaký šampón alebo tabletky po ktorých by sa mi zlepšila kvalita vlasov. Viem, že kamarátke pomohla antikoncepcia ale tú brať zatial nechcem.

Jajka11892

Keksa

Naozaj ďakujem za radu. Mám vlasy asi tak po plecia a ja som bola špinavá blond :)Chcem si nechať dlhé bo za dva roky ma čaká stužková ale keď mám riedke vlasy tak to fakt nebude vyzerať velmi pekne. Ja si dávam podstrihávať vlasy ku kamarátke ktorá študuje za kaderníčku a jej rada bola dať sa ostrihať na krátko. Ja som velmi citlivá na svoje vlasy a dať sa ostrihať úplne na kratko tak to vážne nehrozí! Ešte k tomu mi aj vlasy rastú dosť pomali.

keksa

jajka - ak si mala tmave vlasy a farbila ich na blond je to zataz, ale tak viac menej su dnesne farby uz menej skodlive, aj ja som cca 3 roky bola blond z tmavych vlasov, ale vratila som sa naspat k tmavym a som velmi spokojna, farbim si cca kazde 3-4 mesiace a zatazujem co najmenej inými stylingovými pripravkami, ono to chce hlavne spravnu stravu a vitaminy, najma ak ich mas veeelmi dlhe ako ja :) musim sa o nich starat

Jajka11892

Keksa

Ďakujem za radu. Neviem s čím to môže mať súvis ale už som si dva krát farbila vlasy na blond a vždy som ich mala redšie tak som si povedala že už žiadne farbenie lebo nakoniec zostanem ešte plešatá :D

keksa

jest B vitaminy, mozu pit aj klasicke pivovarske kvasnice, Reghaar vodicka, ale nemyslim, ze to ma nejak extra suvis s farbenim vlasov