Stale unavena, ale z coho? Ako dostat chut do zivota?

Príspevok v téme: Stale unavena, ale z coho? Ako dostat chut do zivota?
urbinka

Ahojte,neviem presne ci som napisala do tej najspravnesie kategorie,choroby...ale uz naozaj neviem na koho sa mam obratit...Mam pocit ze by som dokazala prespat aj cele dni,som stale unavena,a pri mojej skole mi to robi dost problemy kedze potrebujem byt vitalna co najdlhsie,koli pracam..mam zvyk si stale lahnut poobede,bez toho by som akokeby nemohla fungovat ale aj tak to nie je ono,mam pocit ze neviem ani ake to je byt svieza,bez unavy..neviete mi poradit s cim to bude a ako by som to mohla nejak bud osdsranit alebo aspon ciastocne?neviemte o nejakych bud tabletkach alebo vitaminov ktore by ma dokazali udrzat v dobrej kondicii aspon cez den? vopred Vam dakujem

Deee

moze to byt aj skryty zapal v tele, ja ked na mna nieco islo som len spala jak sipova ruzenka, a to mam tiez rezim dna spinkat aj poobede hodinku, v noci spim tych 7 hod a cez den este hodinku, takto rozdelene mi to veeelmi pomaha, lebo cez den ma ide az rozlozit ako sa mi chce spat a potom som svieza ako rybka plna energie kym nejdem spat, zato ked si poobede neoddychnem len sa motam a nevladzem...

soffa

zmen zivotospravu,prejdi na lahsie zeleninove jedla,pi odstavene dzusy zo surovej zeleniny a ovocia,a namiesto poobednajsieho spanku si skus zacvicit,alebo ist niekam na cerstvy vzduch

ivan33

prave som tu pisal na inu temu, ale hodi sa to aj sem. odporucam alternativnu liecbu. ja som si tak pomocou homeopatie vyliecil dlhorocnu alergiu. myslim, ze tvoj problem bude pre skuseneho homeopata ovela lahsi ako alergia.

[zruseny12]

ked si UNAVENA...moze to mat viac pricin,tazko radit...
zacni hladat pricinu...ked je clovek uplne zdravi NEEXISTUJE ABY BOL UNAVENY...ASPON JA SOM TO TAK MALA,KED SOM BOLA UPLNE ZDRAVA,NIKDY SOM UNAVU NEPOCITOVALA...
UNAVA je ked mas malo zeleza,unavovat moze aj alergia na nejaku potravinu atd.TREBA HLADAT PRICINU PRECO SI UNAVENA...

kajka01

skus postupne obmedzovat spanok..ono to moze byt aj prebytkom spanku sposobene...ked clovek vela spi tak je este unavenejsi...ja mavam tiez take obdobia ze spim aj 10 hodin v noci a poobede sa mi zase drieme...a celkovo som otapena...najlepsie je spat 8 hodin a snazit sa cez den to obmedzit
aj ked zase ja ked si zdriemnem aj poobede na hodku tak som potom vecer svieza.