potrebujem poradit

seera

Presne z coho to vznika, ti neviem povedat. Dolezite je, ze sa nemusis obavat. Ja som bola prvy krat u gyn. v 18. Nie je to ziadna veda. Prvy raz sa citis kadejako, ale zadrz dych a chod na to. Nahe zenske telo a teda aj dievcenske je podla mna krasne, aj ked nie som na baby, stoji za povsimnutie. Mamine to jednou vetou povedz a nech sa zariadi. Ona je mama, nie ty.

miska

a co to vlasne mam?..zcoho som to dostala...ja vobec nechapam...ale mne je sa o takychto veciach z maminou nerozpravam ..a neviem ako jej to mam povedat...

seera

No, a nemusis sa obavat; medzi nami dievcatami su taketo veci normalne. Porad sa s maminou, ona to bude poznat.Ma to tolko zien, zeby si zasla. Drzim palce.

miska

noja som bola u gynekologa len raz a to uz davno ked som bola mensia... no vsak uvidim...najmudjesie asi bude povedat to najskor nejak mamine

seera

Ahoj Miska. Nie je to ziadne prechladnutie. Vacsinou vznika z vody, bazen a tak. Tento problem mozes vyriesit s cipkami za par dni. Zajdi za gynekologom. To predsa nie je problem. Alebo?

miska

ale aj bez pohlavneho styku to mozem dostat ...nemoze to byz nejake prechladnutie alebo take nieco...dost sa bojim:(

ff

zajdi na gynekológiu. pravdepodobne nejaka kvasinkova infekcia, mozno chlamidie... Ja som to mala tiez a po roku a pol mi povedala ze su to chlamidie. Tak teraz sa bojim, ci so mnou bude vsetko v poriadku...