Mirena

jankaaaaaaaaa

bella: mirena nezabranuje ovulacii, zabranuje len vytvoreniu vystelky maternice a zahustuje hlien v kanale krcka maternice, takze spermie do maternice ani nepreniknu

bella12

Aj keď sa vnútromaternicové teliesko Mirena ponúka ako antikoncepčný prostriedok, zámerne sa zabúda na jeho potratový účinok. Žena, ktorá ho má, ani netuší, koľkokrát otehotnela a vďaka nemu následne aj potratila. Mirena vylučuje do tela ženy hormón levonorgestrel, ktorý môže zabrániť ovulácii, ale keď sa to nepodarí, zabraňuje uhniezdeniu už oplodneného vajíčka a spôsobuje raný potrat. Aj s Mirenou dochádza k počatiu dieťaťa, ktoré však vďaka nej nemá šancu na prežitie...

andrejka124

ahojte chcela by som sa vas spitat ako dlho ste mali menstruaciu fkuse po vlozeni ja mam mirenu mesiac a teras som dostala mendzes a us mam 12 dni ako to dlho trva dakujem

tpch

No tak v GB Ascorutin na 100% nemaju. Tak mozes skusit vyssie davky vit. C (aspon 1000mg za den a viac). A so sexom ti veru neporadim, najprv asi musis prestat krvacat...

andrejka124

ja som v gb tak neviem ci to tu maju vadi mi to ale sex je to 0 bodov aj oto mi ide niekedi us nemam ani nato chut a niekedy strasnu a moj manzel stoho je nespokojni hmm ak by som sla ku doktorke tak dala by mi nieco nato?

tpch

Kup si Ascorutin tabletky (stoja asi do 2 eur za 50tabliet, takze lacne) a uzivaj 3x1 za den, mozes zvysit aj na 3x2 za den. (bat sa nemusis, nemoze ti to ublizit, spevnuje to cievky, takze krvacanie by sa malo po par dnoch uzivania zoslabit).Ak by to nepomohlo, chod na gyndu.

andrejka124

UZ MI TO LEZIE NA NERVI MAM DOST SILNE UVIDIME NO CO TO SOMNOU SPRAVI.DAKUJEM VAM ZE STE MI PORADILI ALE US BY SOM CHCELA ABY TO SKONCILO.

tpch

Spociatku to moze dlho trvat, mozes krvacat nepravidelne a casom dokonca mozes menzes uplne stratit. Ako to bude konkretne u teba prebiehat ukaze len cas. To je dan za umele hormony.