Mirena

Janulka1

ahojte chcela by som sa vas opitat mam mirenu 4 den a po milovani mam dost velke palenie od spodu mala som take problemi aj pri tabletkach mohli by ste mi poradit co stym je to dost neprijemne.vopred dakujem za radu

Janulka1

ahojte chcela by som sa vas opitat mam mirenu 4 den a po milovani mam dost velke palenie od spodu mala som take problemi aj pri tabletkach mohli by ste mi poradit co stym je to dost neprijemne.vopred dakujem za radu

KAČKA

ahojte baby. Mirenu mám zavedenú už 1,5 týždňa, od zavedenia Mireny dosť silno krvácam, gynekológ my nasadil lieky na zastavenie krvácania, pijem pastiersku kapsičku, občas mám slabé bolesti v podbrušku.Mám vydržať tri mesiace, potom by sa to malo upraviť.Z toho krvácania som dosť nešťastná, ja viem že každý organizmus je iný, napíšte prosím Vaše skúsenosti. Ďakujem.

damino

ja mam myrenu 3.den a zatial upne v pohode, nic ma neboli, mam este slaby menzes ale inak ziadne tazkosti. Tiez som dlhsie vahala ale nakoniec som sa rozhodla pre takuto formu antikoncepcie. Myslim ze pri myrene je dolezite kto a ako to zavedie, preto som aj koli tomuto zmenila lekarku. Bola uplne super pripravila ma na horsie ale zavadzanie bolelo len tak ako menzes urcite to kazdy prezije a na porod sa nechyta ta bolest.Dufam ze mi posluzi a budem spokojna, urcite este napisem ako sluzi, pretoze aj ja som bola vdacna za akukolvek infošku pred mojim rozhodnutim. Inak kamosky vsetky co ju maju si ju vychvaluju do nebies.Prajem spravnu volbu, ja dufam ze ta moja taka bola.

lettynka

wau...normalne som ostala taka vystrasena...mirenu mozu mat aj zeny kt. este nerodili..ja ju mam od marca..davali mi ju 3 den mesntruacie..bolelo to,ale dalo sa to vydrzat..dala som za nu cca 6000Sk aj so zavedenim..po 2 dnoch mi nenzes prestal a vtedy som uz mala aj styk:-D a po 3 dnoch znova zacal..zase prestal a potom som mala spinenie dost dlho tak vselijak,cize trpezlivost..aj mne to liezlo na nervy....v juny som mala poslednu normalnu nestruaciu a odvtedy este parkrat spinenie....teraz nemam ani spinenie ani kramy,len niekedy vytok a bolesti ako pri kramoch..sex je v pohode..ideme naplno:-d...niekedy mi sice vadi ze nemam kramy ale inak je vsetko ok..ani neviem ze ju mam..a dufam ze vsetko ok aj ostane:-d..kazda zena je individualna takze...rozhodnutie je na vas..

buchta68

Mám Mirenu 18-ty deň. Vkladanie sa dalo vydržať. Krvácanie ustalo na druhý deň. Sex po troch dňoch v poriadku, nič navyše necítim ani ja ani partner. Ale už tretí deň mám ružový výtok. Prsia naliate a opuchnuté ako pri dojčení. Bradavky bolestivé ani doktnúť....Podobné pocity ako v tehotenstve.. Musím asi vydržať a nevzdávať sa.katarína

lani

ahojte babenky.ja mam mirenu od 2.9. a stale sa neviem rozhodnut,ci uz mozme mat sex.a chcela by som aj vediet,ci uz smieme ist "na plno".mam este sem tam nejake spinenie,ale je to celkom v pohode.

lienočka01

Ahojte. Ja som písalal začiatkom júla, že si idem dať zaviesť mirenu a som bola vďačná za články a verila som tým pozitívnym a išla som skúsiť. Teraz som prvýkrát po prvom menzesi. Všetko je v poriadku, bolesti som nemala po zavedení, hned na druhý den som už nekrvácala, styk som mala po necelom týždni po zavedení a všetko v poriadku, ale je pravda, že som myslela na to ako ste niektorá napísala, že vec "pichala" a v letáku som si prečítala, aké dôsledky to môže mať. Takže menzes som mala na čas, ale trvalo to skoro dva týždne ked špinenie úplne prestalo. nebola som z toho nervózna, lebo to bolo slabé, aj všetko sa dalo robiť, stačil jeden tampon za den a bolo to.fakt dakujem za pripomienky čo ste sem písali, aspon viem, že nemusím robiť paniku a viem čo ma ešte čaká. som s tým spokojná a dúfam, že aj budem dalšie mesiace a roky.