HAK MINERVA

Príspevok v téme: HAK MINERVA
sammara

Chcem sa spytat ci mozu tieto problemy suvisiet s Hak Minerva. Beriem ju uz 4ty rok a mam hrozne vykyvy nalad, strasne nervy bez priciny, potom sa rozplacem, potom smejem...proste katastrofa. Nemam na to nijaky dovod. Stratila som uplne chut na sex, nic ma netesi. Ked sa prinutim k sexu neviem si ho uzit a musim pouzit lubrikant s tymto som nikdy predtym problemy nemala. Den co den je to horsie bojim sa ze priatel strati somnou nervy. Moze to byt antikoncepciou? Nikdy som taketo problemy nemala, chcem ju zmenit ale aj sa toho bojim. Prosim poradte, dakujem.

Karina

Joj, tak to fajcenie ma trosku zarazilo. :( Citala som, ake to je nebezpecne spolu s HAK a vlastne aj keby si ju nebrala, tak je to predsa strasny humus...

Mozno nahradit inou, alebo... Ja neviem, sama si to nedokazem predstavit, ako to bude, ked ju vysadim... Uz som si zvykla na pravidelnu menstruaciu, ziadne bolesti a taketo veci.

Budem sledovat forko, tak v utorok napis, co ti povedala... Som zvedava :)

sammara

karin v utorok pojdem potom napisem nieco nove. uz som z toho zufala najradsej by som uz antiku vobec nebrala len tie ostatne moznosti sa mi nezdaju take spolahlive. tiez mi priatel povedal nech to uz vyhodim. dufam ze to s inou hak bude lepsie. fakt ich uz beriem dost dlho, okrem toho fajcim, ale neviem prestat :( plet mam uz cistu, predtym som mala mensie problemy-hadam sa nevratia ked ju vysadim, uvidime

Karina

6 mesiacov? Tak to je mile, ze mi to povedal doktor, ked mi to predpisoval :X... Niektorym by som brala diplomy hned...

Mne to predpisal aj kvoli akne, ale aj kvoli antikoncepnemu ucinku, kondomom ja neverim... Striebro - ja som sama o sebe dost naladova, taka ako na lodi som bola uz pred tym, ako som ich zacala uzivat, ale ta minerva to akokeby umocnila... Ale tiez sa pokusam zakazdym sa spamatat, len to nie vzdy ide :).. Rozplacem sa z uplnych hluposti, niekedy mi je smutno len tak samej od seba... Neviem naozaj, uz musim ist k novej doktorke konecne, tak som zvedava, co mi povie..:)

ssstriebro

baby, mne ju predpisala gynekologicka s tym, ze brat to mozem maximalne 6 mesiacov, vraj nie je minerva vhodna na dlhorocne branie- ale povedala to moja lekarka, nie ja, tak aby sa niektori nechytili toho a nezacali utocit ze je to blbost, ja len tlmocim to co mne bolo povedane...
inak ja mam pri nej tiez podobne stavy ako vy, striedanie nalad, uz takem vobec nie som vesela a vsetok humor akoby sa zo mna vytratil, nespoznavam sa...ale viem sa kontrolovat a ked uz mi vyslovene sibe, tak si poviem dost a nejak sa uvedomim i ked casto to bez placu nejde. Uz aj frajer mi povedal ze tie lieky mam vyhodit... no zatial nemozem kvoli pupacikom- typujem ze tiez ju uzivate aj kvoli akne

Karina

Sammara - akokeby som citala o sebe. Sice Minervu uzivam len druhy rok, ale v ostatnom to je presne zrkadlo mojej situacie. Takisto planujem navstevu gynekologicky, len mi to teraz kvoli skole vobec nevychadza... Pokial ti nieco poradi, tak sa urcite ozvi, ja sa k nej skor ako za mesiac nedostanem :X