Isotrexin - suchá pleť.. použivať dalej?

lill

ja som ho tiez pouzivala, najprv mi zaberal ale po istej dobe prestal a jedine co mi zostalo bola k tomu vsetkemu este aj vysusena tvar. kozna mi popredpisovala kadeco - od isotrexinu, skinorenu (ten ti tvar nevysusi), dalacin, zo vsetkeho najviac mi ale pomahal zineryt, no nie az tak ako by som chcela.
teraz pouzivam uz len pletovu vodu, ktoru mi predpisuje a skinoren sem tam.
skusala som produkty eucerin pre aknoznu plet, celkom fajn zaberali, ale dostali sa mi do ruk vzorky bioderma sebium a zatial som milo prekvapena. pri menzese sa vacsinou vzdy viac vyhadzem ale produkty tejto rady zaberaju celkom rychle. pouzivam cistiaci gel na tvar a krem na tvar AI. dostat este aj krem AKN, no nepoznam rozdiel. ja som spokojna a dokonca je dostat aj peeling ebium, takze tiez skusim. nemam 100%nu plet ale za tie roky ju mam momentalne v najlepsom stave a to pouzivam biodermu pravidelne len asi 2 mesiace.
za skusku nic nedas, no znama formulka - kazdemu zabera nieco ine. drzim palce :)

LiaM

Mne sa tiez velmi vysusila plet po kombinacii Isotrexin + Efaclar. Tak som ten gel pouzivala len rano a na cervenu oblast s bielymi supinkami nanasala kalciovu mast a upravilo sa.