Po vysadeni HAK

potkanica

tak baby ako je to s tym chudnutim?? beriem,ze niektore pribrali, zalezi asi od HAK a inych hormonou, ale tie, ktore ste schudli, za aky cas od vysadenia to bolo?

angela85

juj leus nestras, aj ja som chcela skusit ten yam, ale uz ma nejak prestava bavit si kupovat nejake drahe doplnky a vysledok ziadny.
teraz to skusam bylinkami, ocistne caje, odvary zo zihlavy na vlasy a taaaak. uz mam pokrk samej chemie za kopec penazi bez vysledku

leus

5mesiac od vysadenia: pravidelne vyrazkata na tvari a chrbte, padaju mi hrozne vlasy, menstruacny cyklus prevrateny na ruby, beriem yam ten mi nepomaha vobec a uz prestavam mat trpezlivost :P

potkanica

ja som pribrala pocas brania HAK 6kg, preto som aj zacala behavat a snazit sa zdravsie jest no stale nic.,..preto by ma zaujimalo, kedy toto "obdobie" prejde...

angela85

pokial si nepribrala je dobre, lebo niektore praveze po vysadeni zacali priberat a neni to ziadny mytus ale je to tak

potkanica

baby a po vysadeni HAK sa vam (ked ste chceli) kedy podarilo zacat chudnut?? lebo ja sa snazim ako kon a ani deko dolu!

angela85

som zvedava, ze ako to bude potom, ze ci este u mna nezohravaju ulohu este vysadene tabletky
zatial na vahe nepriberam, coho som sa bala

angela85

ja som mesiac po vysadeni hak, menstruacia na den presne, trosku vacsie bolesti, celo sa mi viac masti, ale inak zatial pohoda