Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastné vlásky

makra

ja tiez pouzivam saumu oranzovu, sice je urcena na nepoddajne vlasy, ale z inych samponov mi elektrizovali vlasy a tiez som mala lupiny

bobka

holky, mozem vam poradit sampon Schauma z aloe vera, tiez to bol boj odstranit tie lupiny, ten jediny sampon pomohol

mumus

No ja tiež nemám riedke vlasy, ale mastné, a raz my nachladla gebuľa a teraz mám aj lupiny "veľkosti snehuliakov" čo odporúčate?

makra

baby, tak s tymto problemom bojujem aj ja, uz som z toho pomaly chora a nebavi ma kazdy den umyvat tu sprostu prasinu :)

aaadka

No to by som aj ja rada vedela,vlasy si ce riedke nemam praveze huste ale aj tak ich mam mastne a kazdy den si ich umyvamobycajnym zihlavovym samponom,lebop ked som si umyla kvalitnym,vlasy som mala mastne uz po par hodinach,s tym zihlavovym aspon vydrzim cely den...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.