Objem vlasov

Príspevok v téme: Objem vlasov
rituška

poradíte mi niečo na objem? mám vlasy asi do polovice chrbtu, žial strih do postupna sa mi vobec nehodí, takže ich mám zarovnané, no hore ich mám strašne splastnuté a tak od polovice dlžky mám zas objemnejšie, nejaký dobrý šampón alebo niečo mi neviete poradiť?požívam iba od lorealu tužidlo na objem, ale to vydrží tak 2-3 hodky a potom mi to opať padne

Karina

Mozno by pomohlo klasicke natupirovanie ale neviem ako to dopadne pri dlhych vlasoch... Ja mam tak pod usi, miestami po ramena, a uz aj pri takejto dlzke to je dost o nervy :) a priserne to tie vlasy nici :X

anjelik9

ja tužidlo nepoužívam bo potom by som tie vlasy už nerozčesala =( vyfukat v predlkone a potom vyyysoký drdol na noc =) ja ked idem spat s rozpustenými vlasami tak hore na hlave mi to stojí do hora a po stranách to mam splasnuté takže u mna spanie s rozpustenými vlasmi nehrozí bud drdol abo zapleteny cop =)

lenkaaaaaaaa

takyto postupny strih na dlhe vlasy este viac zvyrazni ze vlasy nemaju objem a su riedke. budu vyzerat ako "oskubane" alebo viacej riedsie. na riedke vlasy bez objemu sa hodia polodlhe strihy maximalne po lopatky rovno zastrihnute s miernou postupkou

flajfa

Na to je dobre jedine dobry strih, ja som mala podobny problem, ky, som si nedala ostrihat vlasy tak, ze hore pri hlave mam kratsie vlasy a postupne dlhsie az do polovice chrbta ako ty