Jazvyčky na tvári

Jajka11892

No ja vyskusam to solarko lebo chem byt aj hnedsia a ked to aj vysusuje akne tak by bolo fajn len tie jazvy no dako sa to vymysli len neviem ako. niekedy mam chuť sa zabiť za to ze ked som bola mala rak som si skrabala kiahne a vytlacala vyrazky sama ked som mala 15... Sproste dieťa som bola velmi

27Katka27

o tom laseri som citala aj ja ze im to zhorsil, to je individualne na kazdeho to inak posobi. v solarku ako ti stmavne pokozka tak stmavnu aj tie jazvy

Jajka11892

ja som citala v nejakej diskusii že im ten laser nepomohol že sa im to ešte viac zhoršilo viacerým čo písali... Že teraz majú ešte viac jaziev na tváry alebo e sú práveže ešte viditelnejšie. Som si myslela, že kebyže idem do solária tak že by mi ich bolo menej vidieť a že by sa mi aj akné upravilo len mi písala jedna baba, že jazvy vidno ešte viac tak fakt úžasné..

27Katka27

no mne su jamky vidiet stale ci mam makeup alebo nie :)) na to bude najlepsi asi len ten laser ale to je dost draha zalezitost :)

Jajka11892

No ja flaky našťastie nemám ale tak je nechcem mať jamky vyzerá to strašne a ešte keď mi nietko povie že veď to nevidno tak keď mám make-up tak je to ešte ako tak v pohode ale keď si nedám meke-up tak je to hrozné.

27Katka27

viem co myslis tiez mam jamky ale aj flaky, mam este trochu akne tak sa mi tvoria nove, tie starsie pomaly blednu

Jajka11892

Aha vyskúšam to ale ja skor mam tie jazvy tak ako dierky v tváry ak ma chápeš.. No neviem či to pomôže ale môžem to vyskúšať tebe to zabralo?

Jajka11892

Ja som tiež počula o lasery ale neviem mám 17 a bohužiaľ rodičia mi na to peniaze nedajú, že keď si budem zarábať tak potom možem isť aj na laser... Strašné...

27Katka27

ahoj no ja by som sa tiez chcela tych jazvyciek a flakov po akne zbavit, uz som zufala s toho :) akurat pozeram na nete domaci laser Starlite len neviem ci to vobec pomaha a nenasla som nijaku diskusiu o tom