diane35..a akné

Príspevok v téme: diane35..a akné
bambulka15

ahojte, chcela by som poradit...ja mam tiez akne uz nejaky cas a uz ma to fakt nebavi...mam 15 rokov..a myslim si ze tento problem mam iba ja, lebo v mojom okoli su vsetky baby take "dokonale"...zacala som brat diane...ale uz mam aj z toho strach ci to pomoze..nemam ani kramy pravidelne...gynekologicka mi tvrdi, ze by sa vyrazky mali uplne stratit, ale ja uz nicomu neverim, jedine co chcem je mat pokooj...mate niekto s tym pozitivne skusenosti aj v suvislosti s pletou?...diky

janka11

ja som diane uzivala vyse roka a nic...teda vysledky boli minimalne. teraz sa snazim pit vela tekutin..cistiacich cajov a jest vela ovocia a zeleniny. aj ked su niektori proti tomu, strava velmi vplyva na akne. osobne ked zjem nieco slane, plet sa mi zhorsi (napr. po balicku arasidov :)

whatever

ahoj, mne diane velmi nepomohli, spatne sa na to pozeram ako na vyhodene peniaze... po par mesiacich som mala zle pecenove testy kvoli nim, tak som ich musela vysadit... po 20 akne, uz nie je vec hormonov viac menej, takze dovtedy s tym nejake zazraky neurobis a potom je zaklad hlavne vela tekutin, ktore vyplavuju skodliviny z tela - nic sladke, len voda, mineralka, bylinkove caje... a neumyvaj si plet vodou a uz vobec nie mydlom, ta vysusuje a tym este viac podporuje vznik mazu, co ma za nasledok mnozenie akne... najlepsie je urobit si alergologicke testy, lebo to moze byt aj z jedla... a nakoniec... velmi to neries, my sami sa zaoberame vlastnym akne viac ako nase okolie... tak sa zbytocne netrap, nie si v tom sama...

klaudi

ahoj,takze moj nazor je taky,ze pokial to beries tak ako sa to brat ma,tak s tym nemozes mat nejake velke problemy...a co sa tyka akne,tak nemozes cakat,ze po par tabletkach sa ti plet upravi...ved liecba trva 3 mesiace...a je vhodne v nej pokracovat...samozrejme so slabsou antikoncepciou...tak sa nevzdavaj...:)

veronika

ahoj bambulka 15, ja som brala diane 2 roky, ale som ho vysadila kvoli popraskanym cievkam,a akne sa mi velmi zhorsilo, este horsie ako pred liecbou.pocula som tak od viacerych bab.nechcem ta odhovarat, ale isla by som aj ku koznej, a vysadila, ked sa ti ukludni koza a pokracovala len v dermatolog.liecbe.Diane35 je najsilnejsia horm.antik. na trhu, je zastarala,a v niektorych krajinach dokonca zakazana.

bambulka15

ano, chodim koznej uz asi rok...spociatku to aj vyzeralo ze sa mi pleť dá do poriadku, uz som skoro ziadne vyrazky nemala...mam aj taky roztok na akne a brala som aj antibiotika, ale uz to nezabera..zase sa mi robia vyrazky..a preco pises ze ti to rozhadzalo cely organizmus?ja to nemozem vysadit, lebo len teraz som to zacala brat.ale dakujem za vase nazory

jahodka

ahoj. ja to berem...menstruaciu mam uplne pravidelne(co som predtym vobec nemala) ale zato som zacala mavat bolesti pri nej... a co sa tyka pleti- no mala som to dost hrozne a odkedy berem diane tak sa mi to viditelne zlepsilo...aj ked nemozem povedat ze mam plet jak decka prdelka ale je to vpohode...sem tam daka vyrazka ktoru prekryjem make-upom...a este jedna vec-tiez ju berem od 15 a som spokojna...neprejavili sa zatial ziadne neziaduce ucinky...

nikolka

Ahoj, ja by som ju na tvojom mieste radsej vysadila. Brala som tiez antikoncepciu kvoli pleti, sice sa mi trosku upravila, ale uplne mi rozhadzala cely organizmus, takze som ich musela vysadit a dost dlho som sa z toho spamatavala. A dievcat s akne je naozaj velmi vela, mozno len v tvojom okoli ziadne nie su, alebo to dobre maskuju. Bola si u dermatologicky? Neskusala ti dat nejake antibiotika lokalne?