Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem aby sa svet točil trochu rýchlejšie...

jajka001_

trošíííčku :) to bude tou prácou. hele hele a už je večer :)
a ty ako, tešíš sa na zajtra? :) neboj, budeš to mať za sebou tak či tak, držím palce nech to zvládneš čo najlepšie

jajka001_

:DD to fakt? :)) pekne nechá sebou kývať
ale aj my sme mali podobné typy, nie na telesnej ale na inych predmetoch.

zuzic

ako kedy:P niekedy sa prechadzame, niekedy par dievcat cvici dalsie nie...ako sa nam chce. ona sa nas boji lebo uci len malych takze vlastne ako povieme tak spravi:DD ale nabuduce uz cvicim uz sa mi zacina cniet:P

zuzic

ja pojdem o deviatej spat?:DD ale mozno aj hej ked som skorsie vstavala:P no ja ked som ho vybila mala som z toho taky dobry pocit:) vsetky sme sa pretekali a on chudak sa nechcel vzdat ale potom to aj tak vzdal:D a ten stary potom...suchar ten s nami ani nehral, len stal na ciare a piskal:P onicom..nebola ziadna sranda, a teraz ani nehovorim sak ani telesnu nemame poriadnu...

jajka001_

:) dočkaj, oni sa zobudia, o takej deviatej ked pojdes spať
ja som raz trafila nechtiac profakovi pri vybijanej priamo do hlavy :)) chudak. ale zvladol to so cťou

zuzic

my tuto ucku lavou zadnou:) hocico zozerie:) zato ucitel ten nas dost tyral mne daval vzdy behat naviac lebo som mala posledne slovo:D ale to sa inak nedalo on bol taky ze si mu musela odpovedat:) ale stale si z nas utahoval a tak sranda bola strasna hlavne ked sme hrali napr. vybijanu tak donho slahnut loptu to bolo:) potom druhy ucitel to bol suchar a tato ucka nic moc...no inac uz koncim s cvicenim uz naozaj nevladzem ani dychat endorfiny maju dovolenku asi:(

jajka001_

my sme mali naposledy ucitela :) bol zlaty, dosť bol z báb namakko, trochu okukoval ale tak v rámci normy, a vzdy sa nechal ukecať ked bolo treba. aj na vychadzku nas vzal ked bolo pekne
zato učky, tie boli sekery

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.