Potrebujem aby sa svet točil trochu rýchlejšie...

zuzic

no dva:) ale teraz je to uz lahke:D hihi mame inu ucku a pri tej nikdy necvicim:) mala som dva tyzdne necvicit ja som ju presvedcila ze to su 4 ze len zle videla atd:D necvicila som uz asi tri mesiace:) ale s tym ucitelom bola vzdy sranda:D vsetci mu nadavali a on vzdy len: dievcence len aby ste nepukli od zlosti vy susienky:DD vzdy mi daval behy naviac za drzost:DD len kotrmelce som neznasala:/ ale teraz nas uz nechcel ze on radsej mladsie:) skoda bola haluz:)

jajka001_

ale je to pravda :)jaaj telesná, tiez ma to nebavilo a teraz jak by som bola rada keby som mala povinne pravidelné cvičenie - kolkokrát, dvakrát do týždňa? a este v pracovnej dobe :)

zuzic

sak tu o chvilu odpadnem a oni nikde:D nech len pockaju sak ja im to natrem:P jak moj telocvikar vzdy ked mu nadavam, sak pockaj zuza ako sa budes usmievat po telesnej:) a vacsinou ma pravdu:)

zuzic

no sak:( boli sme spolu par dni a uz sa zas rozliezli po internatoch atd...braskovia moji...no cvicim a cakam na tie endorfiny stastia len nejak sa im nechce..niekde zamrzli:)

zuzic

no hej rano o siestej budicek ladova voda:P ale uz som pocula ze na mna idu ale no nesprav im radost:D tak som sa tvarila ze spim:) a moji dospeli bratia sa tesia ako mali:) no zdravsie sa vobec necitim a krajsie ani nahodou:DD aj tak tomu neverim:P cele je to len o tyrani:DD

jajka001_

z počasia sa mi chce spať:)ešteže som rano mala take studene šoky, by som bola prispatá celý deň, aj ty si si užila studenej vody? :) ale hned sa citím zdravšie, fakt :D aj krajšie :D