INDIGOVE DETI

jajka001_

Indigové děti - praktický rádce
Hehenkamp Carolina
Indigové deti“ je pomenovanie pre väčšinu dnešných detí. Sú to deti, ktorých výchova je pomerne náročná a s ktorými je to celkove o dosť iné, než na čo sme zvyknutí z nášho vlastného detstva.

to je pokec k dalšej takej knižke. vidíš, tu zas píšu ze je to pomenovanie pre vačšinu dnešných detí. nikde nenájdete ani jednotnú definíciu, čo tie indigové deti vlastne sú zač. len že sú problémové a nerešpektujú autority. to sú dnes fakt skoro všetky také. a či sú nadané - takmer každý rodič považuje svoje dieťa za výnimočné, nadané.

xxxyz

jajka001_: Na zaklade coho si presvedcena, ze indigove deti su blud??? Aka informacia konkretne ti pride nedvoverihodna???

jajka001_

aura nie je nieco v co sa da verit, aura existuje
ezo záležitosti su obrovskou zmesou rôznych informácii - ak sa tak dajú nazvať - a výmyslov, a ak sa tomu venuješ, treba si tie informácie preberať a analyzovať. žiadny článok o indigových deťoch mi nedával zmysel. čítala som ezo stránky, 80% z toho sú nezmysly. veriť v duchovno neznamená automaticky preberať všetko čo ti niekto povie že videl, počul atď.
doposiaľ som v info o indigovych deťoch nenašla nič dôveryhodné, nič čo by malo základ v niečom reálnom. aj tie info si vzájomne odporovali.
to je akoby ti niekto tvrdil, ze existuju elfovia, a ty mu veríš - lebo mu slepo veríš

ich

ani raz som nenapisala,ze moje dieta je take.iba som sa pytala kde by som mohla dat pozriet tu auru.a pisala som par veci ako sa moje dieta sprava to je vsetko.nemyslim si,ze je nadana aj ked ma vztah k umeniu beriem to ako jej konicek to je vsetko.

xxxyz

jajka001_: Ezotericka literatura je len dalsi z mnohych druhov literatury a nieje dvovod pokladat ju za nedvoherihodnu...Bud takymto veciam veris, alebo nie a ak nie tak je zbytocne aby si vobec uvazovala o indigovych detoch, lebo asi neveris ani v auru, ani v spiritualne hodnoty...

jajka001_

ich - deti opakuju co vidia, pocuju. ucia sa pozorovanim a vsimaju si veci, ktore my uz ani nevnimame. v tv su teraz stale mysteriozne pribehy, dostava sa to aj do rozpravok, do casopisov, do radia

ich

ak si precitas nissie uvidis,ze som pisala,ze si nemyslim,ze moje dieta je nadane ale ak ti dieta vo veku 10 rokov povie ked niekde sme a chceme sa tam vratit,ze ono tam uz nepojde lebo tam nie su dobre energie tak to uz je na zamyslenie v dnesnej dobe ked deti maju uplne ine starosti.