Kto začne so mnou od 7.4. 2010 chudnúť?

rew

ahojte :) tak ako vam to ide? ja som mala na obed vyprazany hermelin s hranolkami :) ale inak som vypila uz asi 2,5 litra vody a dnes mozem konecne normalne odist z prace takze si pojdem zabehat.. snad sa dovtedy nerozprsi.. a ze nebude strajkovat koleno. zistila som ze mam ihrisko s bezeckou drahou rovno pri bloku :) a kupila som si baterku do vahy :) tak som zvedava co mi tam zajtra rano nabehne

rew

tak.. vcera som prisla domov o deviatej vecer a tesne pred spanim som zozrala chlebik s cottage cheese a keksik :( asi si dam zavazok ze budem stale v batohu nosit pol kila jablk, aby sa mi zas nepodarilo takto vyhladnut a napchavat sa pred spanim :)

rew

prihlasila som sa tam s jednou kamaratou, na prihlasenie sa do kurzu partner nebol podmienka. Inak su tam vacsinou skupiny kde su same baby, teda aspon tie ktore maju hodiny po nas/s nami su take. Ale u nas sa to nejak zvrhlo a mame celkom dobry pomer muzi:zeny

rew

purblanka> asi pred dvomi mesiacmi som zacala chodit na salsu. Dvakrat do tyzdna jedna hodina. Obcas je to celkom makacka... :) sice na nejaky aerobic to urcite nema, ale lepsie ako nic :)

monik_

vaha sa podla mna pri diete hybe len do urcitej miery a bez primeraneho pohybu ju neznizis, okrem toho riskujes jojo efekt