Tmavé,hrubé chlpy na rukách

rohožka

Ahojte, v oblasti voskovej depilácie som úplný neznalec, preto sa chcem opýtať pár tázok..Predovšetkým, ako dlho bezchĺpkový stav po takejto epilácii vydrží? A ako je to potom s ďalšou depiláciou, treba si nechať chlpy znova narásť, aby sa dali opäť vytrhnúť alebo sa to hneď ako ich človek začne badať? Ďalšia otázka by bola ako je to finančne náročné (v prípade, že ide o zákrok robený profíkmi, u nejakej kozmetičky a pod.) pre jednotlivé partie, napr. predlaktie, brucho.. a ďalšia vec, čo ma zaujíma je, či je možné podstupovať voskovú depiláciu, ak má človek na danom mieste pomerne vysoké množstvo kožných znamienok..nemôže ich to poškodiť? ďakujem :-)

zuzic

:DD karina no raz som mala plne usta takych vreckoviek:D v nemocnici, nic prijemne radsej si zakricim:DD
inac to iste ja na nohach tiez ze superne hladke a len dva tri vykukaju:D ale to som vybavila uz vcera:P

bibča

namiesto vosku skus si doma urobit cukrovu pastu...ja som si tak dala..po prvo stiahnuti ti odumrie ruka..takze dalsie stiahnutia citit ani nebudes...ale sotji to zato..nioe je to chemicke..voskove pasiky mi raz stihali aj povrch koze, takze nikdy viac..

Karina

Uf..:D ked tak si zahryzni do balicka vreckoviek, raz som to videla na pohotovosti... :) Budes musiet ozuzlavat ten plast a ziaden krik ani nadavky sa nevyderu von :D

Ja sa tak kukam na tie ruky, a vidim, ze som si vynechala zopar miest :D vyzera to celkom vtipne, hole hole a zrazu 4 chlpky :D este to musim nejako dotiahnut... au:)

zuzic

tiez kukam ze jake pocasie som to vcera pocuvala ved je teplo:D no nic tak dobre ze je teplo aj ja vytahujem sukne:))
presne tak:) presne to ma napadalo len nech si to skusia:)) jaka som ja svina ze?:) idem si este dneska tie ruky teda...ked budes pocut niekoho strasne nadavat som to ja:)

Karina

kde to byvas prosim ta, ze ochladit..? :D pre nas hlasia 19 stupnov v piatok a slnko do nedele xD kratke rukavy, kratke sukne a mozem odhalovat svoje veldielo stvorene za pomoci epilatora :D

tie nadavky ma napadali tiez :D by som to dopriala tym chlapom nech si prejdu raz epilatorom po stehne alebo bikini zone :D

zuzic

:D mno tak..ja som nadavala skor:DD ani nekricala ale nadavala ze preco som dievca nemusela by som sa tak trapit:DD ale o chvilu som aj prestala citit na nohach:D asi sok z bolesti alebo co:DD
mno potom som pozrela pocasie ze sa ma este ochladit a tak sa pytam, naco som to vlastne robila?!:D

Karina

Zuzic...:D na druhom konci mesta nie, ale aspon susedia sa zlakli? :P

Ja som bola masochisticka pred 20 min, surovo som si presla nohy a aj ruky, a teda...:D Prava bolela viac, ako lava ale inac to nebolo nic strasne... Zda sa mi, ze lytka bolia viac :P

zuzic

karina ja som prave zacala nohy:D a nebolo ma pocut na druhy koniec mesta:DD ruky este necham na leto, nebudem zbytocne masochisticka ked nemusim:P

Karina

Ja mozno skusim epilator :) vecer sa idem vrhnut na nohy tak skusim aj kusok ruky :D asi ma budu pocut kricat az na druhom konci mesta :P