bojim sa ludi

Príspevok v téme: bojim sa ludi
mimi2323

nehcapem co robim zle...moj kontakt so svetom sa zacina tym ze pridem do skoly a konci tym ze z nej odidem. nerada chodim von naposledy som chodievala asi pred 10 rokmy. NECHCEM UZ BYT STALE SAMA. ja nechapem co robim zle. niesom zly clovek. myslim ze uz to dalej takto nepojde. uplne ma to vycerpava

mimi23232

ja chodim do zus-ky ale ze by to nejako pomahalo navise teraz som a koli skole musela preradit do skupiny kde su vsetci omnoho starsi ako ja

zuzic

to poznam:( a nechcela by si skusit nieco co ta bavi a tam si najst priatelov? nejaky kruzok alebo tak...mna napriklad velmi bavi tanec, spolocensky ale nemam cas a som leniva...nechcela by si skusit nieco take z coho by si mala radost?

mimi23232

nie je to dobre lenze ony su taky ze jedine comu sa venuju je sledovanie rozvrhu klubov a v piatok sa vacsinou tak ozeru ze este v stredu je to na nich vidiet a od stredu uz zase riesia len bary..navise sme z jedneho mesta asi 7 lebo sme vyberova trieda a tak sme sa zisli z mesta a vsetkych dedin okolo

zuzic

no to je to:( sama tiez nerada chodim neznasam to nemam bohvieake sebavedomie a je mi nanic ked mam byt sama vonku..ale mam jednu kamosku a s tou je to o inom, nemam ziadny zly pocit ani nic dokazeme sa uzasne zabavit,a ani jedna z nas nepije ani nefajci ona je vlastne jedina ktorej verim...ale ty to mas tazke...a co spoluziaci? aky ste kolektiv? tipujem ze neni bohvieco...

mimi23232

nemam ja praveze nerada chodim von 1.pretoze jedine co robia vonku je fe piju a fajcia a ako sorry ale naco mi to bede
2.nemam s kym