Citron vs. menzes

Je to tak

Raz som mala ísť na týždeň do zahraničia. Zistila som, že presne vtedy budem mať menzes. Tak som to skúsila s tým citrónom. Neuveriteľné, ale menzes som nedostala. Oddialil sa mi presne o týždeň a to som dovtedy mávala vždy úplne presný cyklus.

annnn

Ja som sa napchávala citrónami každé ráno asi týždeň pred tým ako som mala dostať a viete čo sa stalo? Vôbec nič.. Krámy som dostala presne. Prvé dni som nespozorovala žiadne zmeny, čiže krvácanie bolo normálne. Až na to, že som mala krámy o dva dni dlhšie, ale posledné dni to bolo úplne slabunké. Ale tak radšej už citróny jesť nebudem, nech to rýchlo vytečie za 3-4 dni :D ako sa potom týždeň troškáriť :D :D...

Evita 123

ak nie sú poruke citróny, tú istú službu vraj urobí aj obyčajný ocot. ale neskúšala som, citróny sú predsa len chutnejšie :-)

rew

xxxdievca> skus aj feniklovy caj.. ja som ho kedysi zvykla pit pred a pocas menstruacie a mala som ju o den dva kratsiu ( z 8 )

[zruseny8]

krcov? co ja viem, existuje taky vyhrievaci vankusik, alebo nejake caje, napr alchemilkovy ci lieky, bud panadol, ibalgin atd