sen o smrti

TinaM

mne sa tiez niekedy sniva o smrti pribuzneho, najcastejsie je to moja mama. Vzdy sa dozviem, ze zomrela- paradoxne povie mi to ona sama, ze je mrtva. A ja ju drzim za ruku, objimam ju, placem, lebo viem, ze ked ju pustim, uz ju neuvidim. Vtedy hned rano zoberiem telefon a zavolam jej, len aby som ju pocula. Mozno by si mala ist svojho deda navstivit, pripadne mu povedat, ze ho mas rada. Mozno ti len tvoje podvedomie hovori, ze si s nim uz dlhsie nebola.

baskaa

ahojte no mne sa dnea snivalo o mojom dedovi ale v sne som ho nevidela lwn proste v tom sne umrel. vviem ze ked sa niekomu sniva o niekoho amrti tak to znamena ze bude dlho zit ale moj dedo ma uz 99 rokov tak teraz neviem nejaky nazor na toto?

Sikís

Keď sa sníva že umierate znamená to že budete dlho žiť . Ale nerozumiem snu ktorí sa my sníval . Boli dvaja muži aj z mojim dedkom na cintoríne a jeden muž povedal,smrť je ako sen a vtom momente dedko prikývol .

cokoladka898

v snoch treba hladat symboly...smrt je symbol konca...v tvojom pripade to moze znamenat koniec niecoho...vobec to nemusi znamenat koniec zivota, ale skor nejakej udalosti...skola, praca, rodina, koniec vztahu...a zaroven zaciatok niecoho ineho, noveho...skus sa nad tym zamysliet...moj nazor :)