Hypertyreoza

Príspevok v téme: Hypertyreoza
tanitsxka

Ahojte xcela by som sa spytat, ci niekto z vas nevie nejake cviky z jogy popripade ine cvicenia na hypertyreozu.Sice lekari neodporucaju cvicit pri tejto xorobe, ale pocula som ze taketo cviky existuju a rada by som sa dozvedela o tom viac.Ak mate este ine rady ako sa zbavit tejto xoroby budem velmi rada =).

mathilde

ahoj ja mam tiez problemz so stitnou zlazou - mam thyreoidu (?) ak si spravne pamätam, inak mam znizenu činnost stitnej zlazy a cvicim 5 tibetanov, tak ak ma niekto nejake skusenosti s tym mohol by prispiet. ja to cvicim zatial mesiac a pol asi.

mia

ahojte,asi mam hypertyreozu a chcela by som sa spytat,ci sa po tych liekoch na to nieco zmeni,napr.vaha alebo tak.dakujem

mariska

no, dostala som znova po mesiaci hypertyreozu, ale malo to teraz horsi priebeh, nez pred rokom, zas beriem carbimazol, doktorka mi povedala, ze to preto, lebo mi vysadili predcasne lieky, bolo to nieco strasne, odporucili mi operaciu

mariska

tejto choroby sa mozes zbavit tabletkami carbimazol alebo operaciou, ja som ich brala rok, teraz ich mesiac neberiem a mam dojem, ze som to zas dostala, citim sa strasne.

brunuska

sviecka a druhy cvik- lezis na chrbte ruky vedla tela-nohy pokrcene a trosku rozkrocene-zapres sa nohami do zemi a dvihas panvu-vydrzis- s nadychom dvihas s vydychom pustas spat na zem a znovu-dychas nosom.