Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

zuzic

martin ako si to myslel s tym ze za to ze sme chori si mozeme sami?
inac dnes som konecne ako tak spokojna s jedlom:)

Tucnucka

Aj ja sa snazim zhodit zdravou stravou a cvicenim.
kikuša : obdivujem Ta, že si zhodila 12kg je to super.Ja potrebujem zhodiť 6-7kg.
Dúfam,že sa mi to podarí,lebo sa vo svojom tele cítim zle.
Len som sem zabehla z nej témy,ale rady, ktoré sú tu sa mi zdajú ako veľmi vhodné a správne.
Držím všetkým chudnúcim a prberajúcim palce :-)

kikuša

Ahojte trošku sa venujem zdravej výžive na raňajky si dám zdravé jedlo,desiata ovocie,obed čo mám navarené vpodstate polievka a hl.jedlo na olovrant zeleninový šalát a večera zasa zdravá večera, počas dna pijem min.9 pohárov vody alebo džúsy si riedim pol na pol pol pohára vody pol pohára džúsu ak som ešte večer hladná dám si zeleninu takto som zhodila behom 5 mesiacov 12kg .