Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu

Príspevok v téme: Chcem schudnúť a tentokrát zdravo a bez jojo efektu
jessulik

ahojte.
no ja som sa tiež rozhodla začať chudnúť.včera som si naplánovala začať s 90-dňovkou ale rozmyslela som si to.vlani som s ňou schudla 15 kíl a ani som to neťahala do konca.lenže všetko sa mi vrátilo.uvažovala som aj nad tým,že vyskúšam zdravú výživu a pohyb.takže za pokus to stojí.tolko dievčat potvrdzuje že sa takto dá schudnúť-dúfam že to pôjde aj mne.vyskúšala som už vela druhou diét aj vela sprostých reklám ale asi teraz zvolím túto ťažšiu a dlhšiu cestu.len tá pevná vôla-ach tá keby bola silnejšia:) nevadí.za pokus to stojí.

ak by mal niekt nejaké dobré rady pre mňa tak s radosťou uvítam a keby sa niekto chcel ku mne pridať to by bolo ešte lepšie.

skončime s diétami a začnime sa trochu starať aj o svoje zdravie.prosím pomôžte mi aby som sa dostala na správnu cestu.
moja výška je 164 cm a momentálna váha je 78 kg.potrebujem toho vela schudnúť a nepôjde to za mesiac ja viem ale pevne verím že sa počas tejto zmeny naučím šport brať ako súčasť svojho života a nie len na obdobie keď znižujem váhu.ak sa najde niekto kto tiež chce zmeniť svoj životný štýl a spraviť takto ničo pre seba tak sa prosím ozvite.
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

martinmlm

Jessulik koli zdravotnemu stavu si stravu upraví špeciálne na obličky, pečen a srdce. obličky pretože oni majú na starosti kosti a klby vseobecne. Pečen pretože má velký vpliv na cievný systém. Srdce lebo.

zuzic

vies jessulik ja som v tazkej chvili vydala fyzicku silu a schytal to chudak klb:D tak odvtedy radsej necham tak:)
inac som za. rada by som sa na to dala jest pravidelne v mensich davkach + teda aj pohyb...teda ak ma nevyhodite:) je to tazke ale pokusim sa naozaj pravidelne si rozvrhnut...

lea22b

čo je zaujimave som si minule uvedomila, že ak sa spytate stihlej baby co robi, že je taka stihla-zvycajne pocujete odpoved-uplne nic!! jem uplne vsetko a vobec sa neobmedzujem.. a tak si mozno aj baculata baba povie, ze ved aj ona je vsetko a napriek tomu ma problem s nadvahou.. a myslim si, ze v tomto pripade je dost rozdielne chapanie vyznamu slov"jest vsetko" kym stihla holka je vsetko, ale len vo velmi malych mnozstvach-a nie preto, aby sa obmedzovala ale jej to pride prirodzene.. a tucna baba je tiez vsetko, ale zvycajne su to ovela vacsie mnozstva jedla ako pripade stihlej baby. to je moj nazor.. ale fakt by ma zaujimalo ako sa take stihle baby stravuju..:))
a este, ze ja som si teraz dala take 3tyzdne, kde budem uplne vzorna-v stravovani aj v cviceni a uvidim, ze aky bude vysledok..lebo vraj aj 3tyzdne je doba, kedy si telo zvykne na pravidelny prisun stravy a tak.. no dnes mam presne tyzden za sebou, ale zatial som mala vcera 0,5kg menej, ale dnes to bola zas povodna vaha...
a ked neschudnem nic za tie 3 tyzdne, tak rozmyslam, ze pojdem k lekarke na nejake vysetrenia ci je vsetko so mnou v poriadku..

jessulik

zuzic
si presne ako ja len ja v chvílach beznádeje vydávam fizickú silu a nie plač.
no čo zuzic ideme na skúšku? jesť fakt pravidelne a chudnúť?keby som nebola sama tak by sa to aspoň dalo porovnať či to fakt zaberá.

jessulik

martin
je načase pokúsiť sa o to a nasadiť to do praxe aj u mňa.zo začiatku to bude určite problém lebo som nepravidelná jedáčka.jem kedy ma to napadne ale vtedy vela:) takže od rána ideme na to.ak máš nejaké pripomienky alebo rady čo jesť tak je pravá chvíla teraz.od rána budem pokusným králikom aj ja a odsúšame to aj na mne.s pohybom problém nebude lebo už sa mi začali aj vonkajšie práce v záhrade aj okolo domu a samozrejme neprestaneme ani s cvičením:)ráno sa odvážim a odmerám cm.potom váhu odložím a odvážim sa až o nejaký dlhší čas.za skúšku to stojí.

martinmlm

potvrdenééé rano som stretol dobru znamu po 2mesiacoch schudnutú. pochvalil som, všakže a či cvičí. že nie len 5krat na den papá všetko zaradom. má čas a bez stresu lebo dala v praci výpoved. ale to neznamená že sa prestanete hýbat, všakže

zuzic

jessulik to presne aj ja...ked vidim ako niekto trpi strasne ma to mrzi je mi to hrozne luto a ked mu neviem pomoct zoziera ma to som z toho uplne mimo aj ked viem ze nic mu moje trapenie nepomoze..a pritom na druhej strane nedokazem stale plakat, ako niektore baby aj ked ten smutok v sebe mam...rozplacem sa ked je to uz naozaj zle ale vzdy sama nedokazem ani plakat pred blizkymi...vzdy sama to poriesim, preto si aj niektori myslia ze som bezcitna lebo o svojich bolestiach nezvyknem hovorit a vyplakavat

jessulik

zuzic
tak to sa asi velmi podobáme.aj sa sama sebe čudujem prečo neplačem ako ostatné kočky pritom som strašne citlivá.lutujem každého úbožiaka a pomáham každému ako len viem.dala by som aj to posledné hoci komu ak vidím že nemá čo jesť alebo tak.niekedy ma považujú známi za sprostú.ževraj to preháňam.že som oporou každému komu viem.ale mne to nevadí.napĺňa ma to spokojnosťou keď viem pomôcť hoci komu.