ach tie boky

Príspevok v téme: ach tie boky
matuska321

Mam taky problem... Vzdy ked iba trosku priberem vsetko mi to ide do bokov... A chcela by som sa toho zbavit... Velmi mi to vadi... Vytrca mi to z nohavic a vyzera to strasne... Chcela som skusit nejaku dietu alebo mozno zmenu zivotospravy, a kludne by som zacala aj s nejakym cvicenim.. Ale neviem ake cviky pomahaju prave na tie boky...
Budem vdacna za kazdu radu:)
Dakujeeem:)

Karina

Neriskovala by som tie hrce na hlave, ked by ti popadali..:) Ked nemas loptu, tak sa vytahaj normalne na zemi... Alebo teoreticky to mozes robit aj bez nej, cvicili tak niektore baby, co nezvladali s loptou.. Len si treba sledovat tie ruky no :)

matuska321

no aj ja budem rada za kezde kilecko.. ale neviem sa prinutit nieco robit som strasne leniva.. juuj... a to som strasne pribrala cez tuto zimu.. este na jesen som mala 68...:(

Karina

Jaaj.. :) Prepac, dost nejasne som to napisala... Loptu zoberies medzi lakte, trosku by si ju mala silou stlacat ale treba si dat pozor, aby si mala ruky stale vystrete... Ked sa budes "kyvat" do stran smerom k stehnam, tak by si tie boky mala trosku citit, ako sa natahuju :) Po tej posilovacke poleziacky to je celkom prijemne, ked sa to vytaha...