Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cyróza Pečene

Príspevok v téme: Cyróza Pečene
RYL

Zdravim...
Stretli ste sa niekto s tymto
Zvatsenie pečene zapricinuje dusenie cloveka..
pecen sa tak zvatsuje ze tlaci na pluca a clovek sa nemoze riadne nadychnut a dusi sa nemoze spavat po leziacky aby sa nezadusil.
neviete ci sa to da nejak vyliecit(chirurgicky ci inak)alebo sa s tym niekto sretol, pocul o tom...
poradte prosim

stancta

Moj ocino ma cirhozu pecene a uz styri roky. Dva krat uz bol na interferonovej liecbe a neuspesne. Tiez sa mu voda do pluc dostavala a dusil sa nam casto. Ale pomohlo nam celej rodine (vnucka mala leukemiu) nieco taketo

BIOREZONANČNÁ DIAGNOSTIKA A TERAPIA

Školská medicína sa hrdo nazýva alopatická, teda „liečba proti“. Teda máme bolesť, dostaneme liek proti bolesti. Máme teplotu, dostaneme liek proti teplote. Ale riešime iba následky, symptómy.

Príklad použitia biorezonancie v diagnostike a terapie. Každý odklon od zdravia, napr. zápal môžeme posudzovať z dvoch rôznych hľadísk:

- zápal zisťujeme viditeľnými príznakmi a liečime liekmi

- zápal zisťujeme patologickými frekvenciami a vysielaním harmonizujúcich frekvencií, patologické eliminujeme a tým liečime. To je biorezonančná diagnostika a terapia.

Princíp biorezonancie sa pokúsime vysvetliť na príklade z bežného života. Každý kto sa už hojdal na hojdačke si vie predstaviť, čo sa deje pri hojdaní. Každá hojdačka má svoje vlastné kmity, ak na ňu nepôsobia žiadne vonkajšie sily. V reálnom svete tento ideálny stav neexistuje. Keď sa rozhojdáme a potom zostaneme na sedadle iba pasívne sedieť, postupne bude hojdanie (kmitanie) ustávať až nakoniec úplne zastaneme. Fyzika tento jav pomenovala ako tlmené kmitanie.

Zo skúseností s hojdaním vieme, že ak by sme chceli udržať hojdačku v stálom pohybe, musíme pôsobiť nejakou silou, aby sme prekonali tlmiace účinky. Pôsobením takejto sily na hojdačku ( či už tak, že nás niekto hojdá, alebo sami sa rozhojdávame zmenou ťažiska) dostane sa hojdačka do netlmených kmitov – kmitá stále. To znamená, že periodickým pôsobením nejakej sily vzniká vynútené kmitanie. Ak sa frekvencia vynúteného kmitania rovná frekvencii vlastných kmitov v tom prípade vzniká rezonancia.

Dnešná veda dokázala, že každá živá bunka má svoje vlastné kmity, pričom rôzne druhy buniek majú rôznu frekvenciu kmitania. Pre každú živú bunku je životne dôležité, aby stále kmitala vo svojej frekvencii a nezastavila sa, tak ako je dobré, keď hojdačka sa stále hojdá a nezastavuje sa.

Vyživovaním buniek sa im dodáva energia, ktorá zabezpečí potrebné vynútené kmitanie s rovnakou frekvenciou ako sú vlastné kmity buniek a vzniká potrebná biorezonancia. Dodaná energia teda zabezpečuje prekonanie vonkajších tlmiacich síl, ktoré ovplyvňujú bunky. Zdravé bunky v ľudskom tele si takto pomocou biorezonancie udržujú svoju frekvenciu kmitania a pomocou týchto kmitov bunky v tele aj medzi sebou komunikujú. Toto je ideálny stav, ktorý však v živote neexistuje.

V reálnom živote dochádza k rušeniu a zoslabovaniu týchto kmitaní pôsobením kmitania buniek živých organizmov, ktoré sú škodlivé pre naše telo. Sú to rôzne parazity, baktérie, vírusy, plesne, alergény ...

Uvedenú teóriu rozpracovali do praktického využitia vedci z Omského technického inštitútu v Rusku. Okrem už známych objavov zapracovali do celého systému nevyužité možnosti a kapacitu nášho mozgu. Vedci tvrdia, že aj tí najschopnejší z nás dokážu využiť svoj mozog sotva na 6 – 8 %. Kolektívu lekárov, inžinierov, programátorov a technikov sa podarilo nájsť spôsob komunikácie medzi počítačom a mozgom pomocou elektromagnetických vĺn. Vygenerovaním požadovaných vĺn sa vlastne opýtame mozgu, v akom stave je niektorý konkrétny orgán resp. aké sú momentálne kmity buniek tohto orgánu. Keďže mozog ako centrálna riadiaca jednotka tela vie úplne všetko o svojich bunkách, vyšle odpoveď, ktorú nám počítač preloží z elektromagnetických vĺn do pre nás zrozumiteľnej reči. Na týchto základoch sa im podarilo zostrojiť geniálny prístroj Diacom, ktorý prvotne bol vyvinutý pre potreby kozmonautov na zabezpečenie dobrého zdravotného stavu pri ich dlhodobom pobyte vo vesmíre, kedy boli odkázaní iba na seba.