SUUURNE....pls poradte

Príspevok v téme: SUUURNE....pls poradte
mhmm

ako co najrychlejsie vyzdraviet? z prechladnutia alebo z chriipky alebo co to vlastne mam? mam upchae nosove dutiny, boli ma hrdlo a hlava. Ale potrebujem rychlo vyzdraviet. Dnes som si kupila Teraflu, mala som uz 3 napoje ale nejako nepomaha. Na nadchu som si dala Corizaliu a na hrdlo pastilky Vincent-ky. Ale nepomaha to. Neviete mi nieeco poradit? :) pls suurne... dakujem :)

maggynka

je to osvedceny prirodny sposob z azie, mne to zabera aj kope dalsich ludi, zaludocne problemy z toho nemas preco mat. nie len potlaci, ale vylieci. urcite to nedrazdi tak ako chemia ktorou sa dopujes. a pi len teplu vodu a caje.
za kolko to zaberie to zavisi len od toho v akom stadiu choroba je. tak ako aj pri chemickych liekoch.

mhmm

dakujem...ja sa potrebujem totiz este tento tyzden udrzat fit...nechapem, preco ma vzdy zastihne choroba ked to najmenej potrebujem :( ale aj tak diki...na buduci tyzden to vidim asi na PN, ale zatial sa asi budem dopovat. :)

zuzic

ani ja nemam cas:) a co si pomozem ked nevylezim vzdy je to este horsie:( a to si bud ista ze ja a lezanie dokopy nejde:) no sak ja sa obcas dopujem ked mam nervy a na ten jeden den co nemozem vymeskat mi pomoze ale potom ma to dostane este horsie...asi si moc nepomozes:( ale drzim prsty:)

maggynka

uvar si polievku :zazvorovy koren cerstvy, biela redkovka, cibula jarna, na konci prihod cerstvy cesnak do taniera. silny koncentrat, vyjest, vypit, aspon 3x denne.

mhmm

ale ked ja nemam cas na ezanie, vies? aspon nie tento mesiac. ale nevadi aj tak dakujem. ( a keby sa´"nadopujem" nejakymi liekmi? ) :) :)