Buduci svokrovci

Príspevok v téme: Buduci svokrovci
nathuska

Ja si nepomôžem, ale nemám ich rada....Najprv to bolo v pohode,ale ked som ich začala spoznávať....
Môj priateľ má 21 rokov,a správajú sa k nemu stále ako k malému, vôbec nie je samostatný,o všetkom za neho rozhodujú rodičia,on si to asi neuvedomuje,lebo je na to naučený a ja neviem ako mu to mám povedať. Ked mu v ničom poradím ja,on ide za rodičmi povie im o tom...a oni povedia,že lepšie by bolo niečo iné...tak on to spraví podľa nich...aj ked o tom vedia veľké H....
Ide mi to už na nervy,to ako sa do neho stále starajú...ani si nechcem predstaviť,že to budú moji svokrovci, lebo viem,že sa nám stále budú srať do života.Moji rodičia sú praví opak, chcú aby sme sa osamostatnili,začali bývať spolu...a jeho zasa povedia,že je zbytočné aby sme platili prenájom...atd...chcú ho mať asi doma pre seba,ale ja som z toho už na nervy,tak nerada k nim chodím...Ja viem, že sú to jeho rodičia,ale on už nemá 10 rokov...Nemusíte mi písať žiadne rady, len mi napíšte aké máte vy vzťahy so svokrovcami....:-)) či má niekto aj super svokrovcov,alebo sú všetci takí...

tolerancia

jupik 23, tak isto by tu mohol pisat ten kto ma perfektnu nevestu alebo zata. Vsetko je vec pohladu na vec. Myslis ze nevesta sa musi vzdy pacit svokre, ale plati to aj naopak. Svokry maju uz nieco za sebou, maju nejake tie skusenosti. No a nevesty tie zase si myslia ze zjedli vsetku mudrost sveta uz vo svojich 20-rokoch. Ako sa hovori, o tom az potom. Ale vykecavat si samozrejme teraz mozete kolko chcete lebo ste to prave vy ukrivdene nevesty, ktore mate nechapave svokry, ale urcite mate chapavych svojich rodicov. Nech vam daju kluce od noveho bytu, aby ste nemuseli byvat so svokrovcami a zili si svojim zivotom. Ten vas nastavajuci zil v inej rodine ako vy a musite chapat ze si so sebou prinesie aj kopu takych navykov ktore sa vam nepacia. Mudra nevesta pekne pomaly svojho nastavjuceho alebo manzela pretvori, hlupa sa bude hadat a nadavat

nexus

..odstav ho uz od matkynho prsniku, a ked je podtlak moc velky a neda sa odtrhnut, tak sa nanho vykasli, nech mu mamicka dalej pudruje ritku..

miláčik

Milé mladé dámy a mužovia !
Toto je problém tak starý, ako samo ľudstvo.Tu treba povedať tak ako píše sa v biblii. Muž odíde od rodičov k žene a priľnie k nej a budú jedno telo. To znamená, že preruší podriadenecký vzťah ku vlastným rodičom! Postaví sa na tú istú úroveň ako sú jeho rodičia, vytvorí sa nový rodičovský pár. Čiže môžu mu radiť aj poučovať ( nie rozkazovať), ale rozhodovať sa už musí sám a brať za to aj zodpovednosť! V prvom rade to takto musia pochopiť aj samotní rodičia.