Buduci svokrovci

Príspevok v téme: Buduci svokrovci
nathuska

Ja si nepomôžem, ale nemám ich rada....Najprv to bolo v pohode,ale ked som ich začala spoznávať....
Môj priateľ má 21 rokov,a správajú sa k nemu stále ako k malému, vôbec nie je samostatný,o všetkom za neho rozhodujú rodičia,on si to asi neuvedomuje,lebo je na to naučený a ja neviem ako mu to mám povedať. Ked mu v ničom poradím ja,on ide za rodičmi povie im o tom...a oni povedia,že lepšie by bolo niečo iné...tak on to spraví podľa nich...aj ked o tom vedia veľké H....
Ide mi to už na nervy,to ako sa do neho stále starajú...ani si nechcem predstaviť,že to budú moji svokrovci, lebo viem,že sa nám stále budú srať do života.Moji rodičia sú praví opak, chcú aby sme sa osamostatnili,začali bývať spolu...a jeho zasa povedia,že je zbytočné aby sme platili prenájom...atd...chcú ho mať asi doma pre seba,ale ja som z toho už na nervy,tak nerada k nim chodím...Ja viem, že sú to jeho rodičia,ale on už nemá 10 rokov...Nemusíte mi písať žiadne rady, len mi napíšte aké máte vy vzťahy so svokrovcami....:-)) či má niekto aj super svokrovcov,alebo sú všetci takí...

len tak.

aj vy take raz budete:) teraz sa kazda v duchu ohradi, nie ja budem moderna, mila, priatelska svokra, ktora bude mat vlastny zivot ale potom...
Pred 30rokmi si toto iste hovorli vase svokry, ked museli ist byvat k ich svokram a stazovali sa na ne:)

111helenka

nezávidím..ja sa kvoli svokre rozvadzala...Chlap si neda povedať,hlavne mamičkin cecok... Moj ex ja už desať rokov sám,pritom je to super chlap,sympoš,prachaty,ale na mamičku neda dopustiť nikdy!!!..je to na hlavu a nepochopiteľné... Prajem veľa šťastia,aj keď neprajem,ale toto dlho nevydržíš moja...

lleilla

no kudrlinka,ach jaj,tie dovody telefonatov ma pobavili,ale asi keby sa jednalo o moju buducu svokru ... kazdopadne sa drz

kudrlinka

Akonahle vyjdem rano z izby sa poumyvat a na toaletu tak v izbe je uz popostelane :D veci poskladane. NIekedy kazdy mesiac v jeho izbe nabytok premiestnovala, ale od isteho casu si ju zamykame. Ked nevie ako ho donutit prist domov tak si vymysli totalnu somarinu (raz bolo aj to, ze s placom volala, ze nemala nejaky cas stolicu :D ), alebo sa rozplace do telefonu, ze na nu vsetci uz seru a nikto nepride :D my nemame vlastne byvanie este, tak spime raz u nich, raz u nas... Ale ja chodim na vysku a on je stale niekde na sluzobke. A ak jej nedviha, vola mne s placom co sa mu stalo... Uz mi je z toho smiesno

lleilla

xxxx to zas nie,nechcem ani ja nikoho prechvalit,ani sa v nikom sklamat...Samozrejme,ze by som bola prestastna,keby som mala stastie nie len pri vybere svojho partnera,ale s nim by som ziskala a skvelych svokrovcov-zatial je to v poriadku,ale zas travim s nimi malo casu a max som u nich bola cely tyzden vkuse,nedelne obedy a obcasne navstevy ti este vsetko o danom cloveku nepovedia.Preto pisem,ze zatial fajn,uvidime,co bude dalej ...

kukikuk

ja svokru ani svokra nemam. Svokor zomrel uz skor,ani som ho nepoznala a svokra zomrela, ked sme spolu chodili. Inak bola velmi super, skoda, ze uz tu nieje....

xxxx

lleilla...ja ti môžem povedať, že ti tíško závidím....
A o tom vyvolávaní, tak to poznám,tiež mu dosť často volajú...dokonca aj peniaze mu kontrolujú...kolko minie a tak, to je podľa mna až prehnané...v skrini robí poriadok, u nic doma nemáme žiadne súkromie,a vôbec sa tam necítim dobre....u mňa nehrozí,že by som tam bývala,preože majú malý bytík, takže tak...Fakt sa bojím čo budde po svadbe (ak bude)...

katkaag

...joj dievcata až mi teraz odľahlo..že v tom nie som sama...ja 24, priatel 31 byvame spolu u jeho rodicov...zatial kým sa zobereme a nepostavíme vlastný domov, nakolko nechceme bývať ani u jedných, chceme byt sami..no ale zatial je to tak ako to je...no a prezívam to isté co vy...kontrolovanie, samé otázky, buduca svokra zvedava ako fras..no na nervy..ako keby mal chlapec 15 rokov...niektoré veci sa mi podarilo obmedzit, nakolko sa uz nebojím vyjadriť svoj názor aj pred jeho mamou a viem si povedat aby nas tolko neotravovala..ale myslím, že pokial budeme pod ich strechou bude to stále tekto...radsej by som bola doma..ale nakolko mám dobrú pracu u nich v meste nepripadá do úvahy...

lleilla

tak ja mojich "nadejnych " svokrovcov poznam cca 2 a pol roka,zatial neskodni-maminka pani ucitelka,takze vzdy si u nich vypocujem vsetko a vela,ale je zlata,posiela mi kolaciky po priatelovi,pozdravovanie cez telefon funguje,ked som s priatelom,tak si ma vypyta k telefonu pokecat,ked som u nich,tak naozaj sa snazi-vraj si ma oblubila,z mojej strany je tam stale respekt,ale zatial mi nic nevadi,aby som trosku obhajila "svokrovsku komunitu",uvidime,co dalej bude,ale naozaj sa nejak nestaraju do nas,no a svokor,tichy,u mna respekt este vacsi,ale ked nieco povie,tak to stoji za to-no uvidime...v lete ide zoznamovanie ochoch stran svokrovcov navzajom,to bude :D