Buduci svokrovci

Príspevok v téme: Buduci svokrovci
nathuska

Ja si nepomôžem, ale nemám ich rada....Najprv to bolo v pohode,ale ked som ich začala spoznávať....
Môj priateľ má 21 rokov,a správajú sa k nemu stále ako k malému, vôbec nie je samostatný,o všetkom za neho rozhodujú rodičia,on si to asi neuvedomuje,lebo je na to naučený a ja neviem ako mu to mám povedať. Ked mu v ničom poradím ja,on ide za rodičmi povie im o tom...a oni povedia,že lepšie by bolo niečo iné...tak on to spraví podľa nich...aj ked o tom vedia veľké H....
Ide mi to už na nervy,to ako sa do neho stále starajú...ani si nechcem predstaviť,že to budú moji svokrovci, lebo viem,že sa nám stále budú srať do života.Moji rodičia sú praví opak, chcú aby sme sa osamostatnili,začali bývať spolu...a jeho zasa povedia,že je zbytočné aby sme platili prenájom...atd...chcú ho mať asi doma pre seba,ale ja som z toho už na nervy,tak nerada k nim chodím...Ja viem, že sú to jeho rodičia,ale on už nemá 10 rokov...Nemusíte mi písať žiadne rady, len mi napíšte aké máte vy vzťahy so svokrovcami....:-)) či má niekto aj super svokrovcov,alebo sú všetci takí...

simonasimona

joj,baby, ja to mam doma to iste. sice spolu este nebyvame,ale viem si uz predstavit ako to bude vyzerat. Doma musi stale cosi robit, stale sa ho cosi vypytuje, ked niekam ideme tak mu sto krat volaju, co robi,kde je a kedy pride domov. Tak ma to neustale rozculuje. Ked ideme od nich,tak sa ho opytaju,kedy pride. Za hodinu mu zavola jeho tato,ze kedy pride a po dalsich 2 hodinach zase jeho mama kedy pride. Leze mi to uz pekne na nervy as ked mu poviem, ze ci mu to neni sproste a neotravuje ho to, tak mi povie, ze co sa do toho staram. A este najlepsie, ked povedali, ze my budeme byvat u nich /ich je doma 8, my sme 3/ tak to je trochu na hlavu. Joj ked si na to spomeniem, tak ma to rozculuje

nataly 26

mne sa tiež moji svokrovci nezdali už ked sme spolu chodili stale sa nam montovali do života a po svadbe sme boli nuteny ist byvat k nim byvali sme tam 2roky ale to boli najhoršie roky môjho života a ked sa mi narodila dcera to bolo ešte horšie do rana di 1ked mala plakala mi stala v izbe a utišovala decko bo ja že vraj nevie a stale plače a vždy sa starala čo mam obliect malej vždy nas kontrolovala kde chodime a ešte vela toho to by som pisala do rana ale to som chcela že sme si postavili dom a vypadli sme rychlo od nej to bol môj najštastnejši den a odvtedy mam od nej pokoj čiže myslim si že ked budeš u svokry po svadbe aj bývat tak to lepšie nebude

kudrlinka

Moj ma 30 a ten isty problem. Ani postu si sam nemoze otvorit, pretoze to stihnu skor ako on pride domov. Byvaju na dedine, uplny zapadakov a ja sa mam vraj vysrat na vysoku a otehotniet, ze budeme spolu vychovavat :D A o tom, ze mu vyvolava desat krat na den ani nevravim....