Dôvera

Príspevok v téme: Dôvera
niki9

aojte mam taky problem .. mam priatela uz rok a pol ..mali sme strasne krasny vztah no na zaciatku sme to obaja nebrali vazne ..ja som ho strasne sklama ..velmi som mu klamala..velmi vela..a on mi teraz neveri ..natarala som mu tolko klamstiev ze to sa asi ani spocitat neda :'( a ja ani neviem preco ..ale vsetko sa zmenilo ..ja ho teraz tak strasne milujem uplne celym srdcom a velmi chcem aby mi veril..neklamem mu vobec v nicom ani v najmensich blbostiach ale on mi stale nedoveruje a viem keby mi zacne doverovat by sme boli spolu strasne stastni..on si mysli ze ja budem s inymi a preto mi nechec verit aby sa znova nesklamal.. ale ja to nikdy nespravim ..strasne som sa donho zamilovala..ale on to nepochopi..on ma stale v sebe to ze som ho klamala..ako mu mam dokazat ze mi naozaj moze verit ..strasne tuzim aby ma bral tak ze SOM LEN A LEN JEHO NIKOHO INEHO ..:'( viem ze som to s tou doverou pokaslala ale starsne sa bojim ze ho stratim.. a ja viem ze aj on mna miluje..skuste poradit mate nekto skusenosti?? dakujem

Lilllss

naco si ho klamala? ja nevem naco si sa s nim dala do kopy ked si ho klamala
to je blbost ked ani nevies preco si ho klamala
chod na psychiatriu

božee

lDenzl

Si nezrela na vztah,to ako si mu klamala je dost detske.Pockaj este par rokov,kym ta to uplne prejde a potom nieco ries.