Urobi sa parner do vas ked beriete hak?

niekto

no zvysuje a to tym ze ovplivnuje ph v pochve tym padom sa znizuje obranyschopnost voci infekciam

citat V dnešnom modernom svete sa môžu vyskytovať aj iné príčiny vedúce k premnoženiu kvasiniek. Užívanie hormonálnej antikoncepcie, hormonálna liečba, stres alebo nesprávne zloženie stravy (prevaha cukru) či letné kúpanie.
www.bedekerzdravia.sk

Dôvodom rozmnoženia kvasiniek môže byť aj liečba antibiotikami, užívanie hormonálnej antikoncepcie, zanedbaná hygiena, obezita alebo pobyt v chlórovanej bazénovej vode, ktorá vyplachovaním ničí prirodzené prostredie pošvy.
primar.sme.sk

Všeobecne je známe, že užívaním hormonálnej antikoncepcie sa trochu mení prirodzené prostredie v pošve, a tak sa môžu kvasinky premnožiť
www.omimine.cz

cize ano HAK zvisuje riziko kvasiniek

mary-anne

zas som sa zasmiala :D
že hak zvyšuje riziko kvasiniek? :DD jaaj, niekto, choď radšej na vzduch a neštuduj už internet :DD
veru veru a tú gramatiku si popri tom naštudovať môžeš, keď si už taký odborník :DD

niekto

no je v tom rozdiel ked ti nezabera zensky caj ani nic v podstate nemas na vyber

ja som len povedal ze to je svinstvo nie ze neopovazte sa to brat lebo ochoriete su stym poroste spojene rizika ktore som ako opoved na otazku co myslis tymi vyhodami a nevyhodami vymenoval

levicaaaa

jaj a inak , kvietok, ja som ťa vysmiala? položila som otázku: kvôli cyste na maternici by ti vybrali vaječník?
je tam niekde smajlík, alebo niečo podobné? som sa len spýtala, tak nebuď nedotklivá...

levicaaaa

kvietok, zrejme máš lenivú gynekologičku, keď ti nerobí na preventívke USG vyšetrenie, ale skutočne je to súčasť preventívnej prehliadky...

niekto, HAK je liek. to je fakt. ale aký je rozdiel keď teda niekto berie HAK ako liek proti bolestivej menštruácii a ako prostriedok na zabránenie neželanému tehotenstvu? Antikoncepcia pôsobí vo všetkých prípadoch rovnako... to je len psychická záležitosť, či si povieš, že brániš počatiu alebo to berieš ako liek proti bolestivej menštruácii. J

niekto

kvietok ked si precitas co som napisal zistis ze povazujem hak za liek cize ked mas bolesti preco nie ....

pokial nesuhlasis s niecim co som sem napisal kludne ma oprav napis preco to tak je ja budem rad ked ma niekto vyvedie z omylu ale neries ci som chlap alebo zena ok ? predpokladam ze to ani u svojho gynekologa neriesis

inak to som si vsimol ze kedykolvek sa do mna niekto pusti zato ze sa snazim pomoct holkam tym co som sa tu a inde naucil vseobecne o sexuologii . to skonci tym ze ty si chlap nestaraj sa co to ma stym spolocne ? zato ze mam gule nemozem vediet ze HAK zvisuje riziko kvasiniek ?

a btw ja som stym nezacal konstaatoval som ze vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody naco padla otazka ako som to myslel

kvietok23

mila levica, nepoznas okolnosti mojho problemu s cystou, takze laskavo ma dopredu nevysmievaj. a tu cystu som mala velku ako slepacie vajce a zasahovala mi az na vajecnik a sama lekarka mi povedala, ze pocas operacie uvidia, ci nebude potrebne mi ho aj vybrat. ale pokial nepoznas dovody a okolnosti, tak laskavo nesud. a za dalsie, USG nie je sucastou preventivky a aj pred tym nez som ju zacala uzivat tak som bola na preventivkach.

a niekto, naozaj sa staraj radsej o muzske problemy. pretoze si myslis, ze si precitas par for, nejaku wiki a par stranok na nete a tvaris sa tu, ako odbornik na zenske telo...a za dalsie, keby si mal taku bolestivu menstruaciu, ze by si sa od tych bolesti zvijal po podlahe, tak by si tiez bol rad, keby ti HAK tieto bolesti zmernila...takze ja ju neobhajujem len pre pohodlnost...