Urobi sa parner do vas ked beriete hak?

kvietok23

mila levica, nepoznas okolnosti mojho problemu s cystou, takze laskavo ma dopredu nevysmievaj. a tu cystu som mala velku ako slepacie vajce a zasahovala mi az na vajecnik a sama lekarka mi povedala, ze pocas operacie uvidia, ci nebude potrebne mi ho aj vybrat. ale pokial nepoznas dovody a okolnosti, tak laskavo nesud. a za dalsie, USG nie je sucastou preventivky a aj pred tym nez som ju zacala uzivat tak som bola na preventivkach.

a niekto, naozaj sa staraj radsej o muzske problemy. pretoze si myslis, ze si precitas par for, nejaku wiki a par stranok na nete a tvaris sa tu, ako odbornik na zenske telo...a za dalsie, keby si mal taku bolestivu menstruaciu, ze by si sa od tych bolesti zvijal po podlahe, tak by si tiez bol rad, keby ti HAK tieto bolesti zmernila...takze ja ju neobhajujem len pre pohodlnost...

niekto

by si sa cudovala som uz vydel par pripadou na tomto fore

co sa ucinosti tyja vobec to nieje problem prekonat staci napr pharmatex s niecim skombinovat

co neprekona ziadna ochrana je asi pohodlnost a v tom je ten kamen urazu a dovod preco to tak obhajujes

levicaaaa

kvietok, cystu na maternici a kvôli tomu by ti vybrali vaječník? a nepáchla by si na USG vyšetrenie, ak by si nebrala HAK? USG vyšetrenie je súčasťou preventívky, a za to ti nikto nemôže že by si nechodila na preventívky ak by si nebrala HAK, tak sa tu toľko už dnes večer nejeduj :)

kvietok23

niekto, chces tym teda povedat, ze my, ktore HAK berieme "nevieme co robime"????praveze naopak. my velmi dobre vieme, co robime. ja si dieta nemozem dovolit, a prave pre to si volim najspolahlivejsiu ochranu. pokial pri jej uzivani nemam problemy, tak preco nie? a len tak mimochodom, vdaka tomu, ze ju beriem mi nasli na maternici cystu...nebyt toho, ani by som nepachla po ultrazvukovom vysetreni a teraz by som mohla mat vonku vajecnik...takze asi tolko k tomu tvojmu neustalemu osocovaniu HAK...

niekto

presne tak jednim okom dnu druhim von nepisem to babam ktore vedia co robia ale tym co nevedia

a robil som lekarka mi chcela prepisat roacutane ci ako sa to pise ale to ma 2 1,5 strany drobnim pismom rozpisane vedlajsie ucinky nehovoriac o tom ze sa ani presne nevie ako to funguje

mary-anne

ok, máš akné a nič proti tomu nerobíš? ke´d píšeš, že to máš celý život?!
ale veď to je jedno.. si mi ukradnutý..myslím si svoje, ako aj väčšina z nás a jedným uchom dnu a druhým von :) načo si dvíhať tlak :))

niekto

ja zijem cely svoj zivot so silnym akne

co sa tyka bolestivej menstruacie preco nie je to liek na to sluzi

mozete si myslet ze vnucijem nic proti tomu nemam ale nieje to tak ;-)

mary-anne

no je nás tu viac, čo si myslí, že to tu vnucuješ, tak asi na tom niečo bude... áno, je to tiež alternatíva antikoncepcie, ale veď každá žena pozná, vie, čo chce. čo jej vyhovuje.. ale ty to proste nepochopíš...
oukej, tak potom ty ži niekoľko rokov s akné,či bolestivou menštruáciou a tak podobne, bez hak...by som si to kukla, aký by si bol potom optimista :D
proste, skús byť ženou a potom buď múdry a raď,č o je vhodné a čo nie :DD

niekto

nikomu nic nevnucujem ponukam alternativu
vies ludia su sprosty a beru to len preto ze chcu mat krajsiu plet jasne potesi farmaceuticky priemisel..

a nie neprestanem stym :P