Som lesba?

Príspevok v téme: Som lesba?
Single girl

Ahojte mam 15 rokov a som strasne zufala. Mam strach ze som lesba. Mam normalne kamosky ziadna ma z nich nepritahuje ale uz od malicka to je u mna tak , ze si vzdy vyberiem nejaku starsiu pani ktoru poznam ale niekedy to je aj starsia herecka , s ktorou sa chcem strasne zblizit nie sexualne ale chcem ju strasne objat rozpravat sa snou , chcem aby sa o mna starala a byt pre nu ta najlepsia ... Pred rokom sa mi to stalo s ucitelkou . Vsetko bolo fajn kecali sme a ja som chcela byt ako ona a stale snou byt , chcela som ju za mamu . Potom mi z toho vsak dajako preskoclo. Ak na mna nemala cas , alebo mi neodpisala na sms tak som sa z toho psychicky zrutila a nakoniec som sa dostala na psychiatriu. Ked som dosla bolo to fajn ale ked zas nemala cas tak som si vymyslala problemy ako mam anorexiu ktoru som vlastbe naoZaj mala len prednou som to nafukovala. Rezala som sa kvoli nej a potom si rodicou zavolali do skoly a mali sme zkazane sa spolu bavit . Tak som sa na psychiatriu dostala znovu a odvtedy je zomna iny clovek . Ona bas uci ale vlastne ki je uplne ukradnuta sem tam prehodime par slov ale nic viac. Vymazala som ju aj z priatelov na facebooku . Lenze mne sa toto stava ajs jereckami a teraz je to sigourney weaver. Nepritahujema ale chcela by som ju objat a byvat snou byt ako ona byt jej dcera ! A ako s chalanmi ?? Neviem sa zalubit :(( vobec . Naposledy som lasku citila k animatorovi . S nim som si predstavovala buducnost ale mam pocit ze to nebolo to iste ako s uckou, onu som sa proste viac zaujimala. S babou som nikdy nic neskusala a ani ma to nelaka ale dakedy ma ta predstava napadne ze by som sa milovala s dakou celebritou ale niak ma to nebere. Dalej stale sa otacam len za babami , chalan to je vynimocne stale si obzeram icch tela ci som chudsia ako ony. Aj vtelke sa mi viac pacia baby priste su pekne ale chalanov peknych najst je pre mna tazke, furt to nejde:(( Nelaka ma chodenie s chalanomteda ani s babou proste vyhovuje mi byt single ale ja sa chcem uz zalubit ale neviem si predstavit ze uz sa budem
milovat s chalanom ... A s babou urciye tiez nie .
Prosim poradte , som lesba ?

Single girl

Ale napriklad strasne smutim z toho ze: 1. Tu herecku v zivote nestretnem lebo je v amerike a vzivote snou nepokecam ako ine mlade hereccky co snou hraju
2. Strasne som smutna a ziarklim ked ju vidim s inymi ale iba mladymi hereckami a babamy. Ona hrala v avatarovi a ta jedna herecka stadial tak zavidim jej ze s tou starsou hereckou sa osobne pozna. Strasne chcem tu herecku osobne spoznat len by ma zaujimalo, ci si nemyslite ze by som to mala stopnut aby to neprerastlo do lasky alebo do psychyckej poruchy

jessulik

tak to skúsme takto:
môžeš ich mať rada ale rozdelme tvoju citovú viazanosť do viacerých vecí.čo ťa v živote teší?čo rada robíš?nie som psychologička ale podla mňa si typ človeka so silnými citmi.ak tento cit rozdelíš do viacerých vecí a začneš sa zaujímať aj o iné veci asi bude tvoja náklonnosť k tým ženám alebo herečkám slabšia.potom by to bolo možno aj OK.

Single girl

Chodim k psychologicke a hoci mam super mamu a som stastna tak tie herecky mam aj tak rada a cgcem ich za take druhe
maminy

dobra vila

Lesba 100% nie si, ver mi! Ty mas nejaky psychicky blok... akoze poznam vela mladsich dievcat, ktore su na tom ako ty, do tej miery ze sa na tu psychiatriu nedostanu, nerezu sa a pod.
Vela mladych dievcat ma svoj idealny model, ake by chceli byt, na koho by sa chceli podobat a tympadom by sa chceli aj osobne s nimi velmi zblizit. Hm, tak ma napada, ze na Facebooku mam pridanu jednu svoju byvalu ucitelku, s ktorou sme si velmi dobre vychadzali, ma asi 34 a este aj teraz jej vidim castokrat na ploche, ako ju deti "otravuju"... pisu jej tam kazdy den, potom ked im neodpise, tak tam daju milion otaznikov, ze preco im pani ucitelka neodpisala :((( a podobne :D.
VEEELA deti, mladych je na tom ako ty, aj ja som mala svoje favoritky a tiez som sa pred nimi sem-tam "predvadzala", ale skor ma znepokojuje do akej velke miery to ty beries... To tak nemozes brat! Ona si ta bude vsimat aj bez toho, aby si si ublizovala. Ucitelka sa radsej porozprava so svojimi ziakmi, vidi ich usmiatych a naopak, ked sa budes rezat a kalicit, bude to nahanat strach aj jej a skonci to tak ako si napisala, ze sa nebudete rozpravat.
Nerob take veci, radsej bud roztopasna a saso a takto na seba upozorni, ked uz to v takejto velkej miere potrebujes, ale ublizovat si urcite neublizuj! tak si ta budu vsimat v negativnej ceste, a to ty isto nechces, hm?:)
P.S: mas 15 rokov, co sa ty chces este zalubit? Este neprisiel tvoj cas! A nech ta nezaujimaju ine dievcata... Ked budes mat tolko rokov, ako ja, prides na to, ze si bola este dieta. Ja som sa tiez v 17tke, 18tke strachovala, ze nikoho nemam a pripadala som si cudne a teraz ked vzhliadnem spat, tak sa iba pousmejem a som rada, ze tomu inak nebolo. Si este mlada, hladas sa a preto si aj predstavujes taketo veci.
Tak ma napada, ze ked ja som mala 14-15, vtedy letela Esmeralada :D a serial La Usurpadora (to asi u slovakov vysielane nebolo) a vsetky sme chceli byt ako Esmeralda, mat ju za tetu, za mamu, za setru atd. Kamaratka sa stale obliekala do zeleneho, len aby bola ako ona :D. A ja som zas mala za svoj ideal prave predstavitelku La Usurpadory, nahravala som to na VHS-ky, cely serial, nosila vlasy ako ona, nosila ruz ako ona a chcela byt ako ona :D!! A preslo ma to, som zdrava a dospela :P.
Takze sa neznepokojuj, nemas preco, len si prosim ta neublizuj a nebud nimi posadnuta.

aluska1

podla mna si vbec neni lesba...ty mas nejaky psychicky problem..tiez si myslim ze hladas nieco ako materinsku lasku..taketo veci sa daju vyriesit len so psychologom...ak chces pre seba nieco urobit tak za nim chod

jessulik

to nie je o tom čo chceš rozumom.veď na to neskôr prídeš.a keby sa v tebe vyvinula náklonnosť k ženám-ani to nebude tragédia.netráp sa takýmito hlúposťami.keby sa to dalo myslou ovplivniť tak by sme asi homosexuálov medzi sebou nemali.
neporadila si sa o týchto pocitoch s psychológom alebo psychiatrom? možno oni by ti vedeli skôr povedať čím to je.

Single girl

Jasbe rodicia su super ! Velmi mi pomahaju a nevie. Preco to tak je s tymi zenamy je to tak uz od skolky vzdy som mala rada dajaku ucitelku alebo jerecku ktora uz je ale starsia .
Ja nechcem byt lesba , chcem sa zalubit do chalana a byt s nim stastna :(

jessulik

single girl
no ťažko sa k tvojej téme vyjadriť zlatko.mne to pripadá na velké problémy doma.aký máš vzťah s rodičmi?z čoho vzniká túžba takto pevne sa viazať na cudziu bytosť? hladáš skôr iba materinskú lásku sa mi zdá.prečo nedokážeš nadviazať práve takýto vzťah po akom túžiš so svojou matkou?prečo ju túžiš nahradiť cudzími ženami?a čo sa týka sexuality si zmetená moja.nehladaj odpovede ale ukludnenie a sebaistotu.nepotrebuješ mať pri sebe niekoho aby si bola plnohodnotý človek. otočiť sa za babami nemusí znamenať sexuálnu náklonnosť.my ženy sa za sebou otočíme často preto aby sme sa porovnávali.to nevadí.potrebuješ si vecičky najprv usporiadať v hlavičke.nevieš sa zalúbiť ani do jedného pohlavia hm... však to príde samo.netreba sa ponáhlať. máš psychické problémy a najprv si tie musíš naučiť držať trochu na uzde.nech to bude žena alebo chlap ským nadviažeš v budúcnosti vzťah nebude to fungovať ak budeš takto závislá na tom druhom.ak sa ti neozve tak sa zrútiš a ublížiš si.to sa nedá proste.musíš nájsť niečo čo ťa v živote baví a vybudovať si vlastné záluby a vlastný život.proste darmo ťa bude tvoj partner alebo partnerka lúbiť s takýmto nátlakom nikto nevydrží pri ťebe. máš problém a velmi by ma zaujímalo ako na to reagujú tvoji rodičia. snažia sa ti pomôcť?