Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem na tvar

Príspevok v téme: krem na tvar
mathula

Ahojte potrebovala by som poradit budem mat 21rokov a chcesm ssa spytat ci by som mala zacat pouzivat uz niaky krem denny a nocny na tvar alebo tak..a mam vyrazky nie az tak moc len par a pouziva niekto kozmetiku vichy niaky krem alebo nieco na cistenie pleti? ci sa do toho oplati zainvestovat lebo viem ze je to dost draha kozmetika...dakujem

wondergrey

ja som ju používala dlho ale našla som pred časom značku vivapharm, ktorá je lacnejšia a myslím že rovnako dobrá a na vivaco.sk za pekné ceny ;)

livuška

a čo tak kvalitu za menej peňazí? a kozmetiku, ktorá nevyvoláva alergické reakcie? je omnoho lepšia ako drahé komerčné značky
pozri -odkaz odstránený-
Presne podľa typu pleti a VEKU.
Pa.

anjelik9

cetaphil kupis v lekarni okolo 5 eur si kuki napr na moja lekaren ja som ho mala odtial a je super aj ked mas dačim podraždenu pokožku bo vôbec neštípe

A-Z

Plet musis v prvom rade hydratovat zvnutra, cize v priebehu dna pi pravidelne min. 2 l nesladenych napojov, najlepsie vodu, caje, obcas nizkosodikove mineralky, riedeny dzus.
No a mne sa zatial najviac osvedcily kremy Garnier.

oh.my.gosh

ak chce nietko kvalitny krem za malo korun, a velmi kvalitny, odporucam cethapil. stoji fakt malicko a ma nejaky patent na zlozenie, aj ocenenia tusim ziskal. je na problematicku pokozku s akne, na citlivu plet, na plet s alergiami dokonca aj na atopicku. ja vazne fajn,len na mastnu plet ho neodporucam, lebo nie je matujuci.

A4

Mala som kremy Vichy Oligo aj Normaderm, velmi mi vsak nevyhovovali. Rozhodne su aj lepsie a za menej penazi. Osobne nemam dobru skusenost ani s kremami La Roche. Cim jednoduchsi, hydratacny krem, tym lesie (aspon pre mna). Najlepsie su Nivea, Dermacol, Garnier, AB a pod. Moj hit je Dermacol, dlho som pouzivala AgeControl 25+,pouziva sa od 25tky, teraz mam Pearl Elixir a je tiez super. Vyrazky sice od neho uplne nezmiznu, pred menzesom sa mi vyhadzu bez ohladu na krem, ale inak je plet po nom velmi fajn.

jancecka

ja mám 26 a jediný krém, ktorý mi neškodí je Dr.HOJ. Je to lacný krém, vyjde do nejakých 100 Sk, nevravím že mi pomáha, lebo mám veľmi problematickú pleť, ale neškodí mi. Na noc nepoužívam žiaden.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.