stryko a jeho netere

Príspevok v téme: stryko a jeho netere
miriam336

ahojte, mozno sa vam bude zdat blba otazka co tu polozim, ja som jedinacik tak mozno tomu asi tak uplne nechapem,
mam 27 rokov a priatel 33
chodime spolu 2 roky, ale nemozem chodit na navstevy ku nim, on ku nam chodi stale, vzdy sa vyhovara na svoju sestru ktora je vydata a ma 3 dcery, 16rocnu, 13 a 6 rocnu.
stale ich uprednostnuje predo mnou, chodi sa snimi kupat na termalne kupaliska, sestra mu ich vozi ku nim domov bo on este byva u rodicov,
stale je u svojej sestry a jej detoch.. ked sa dohodneme ze pojdeme von tak nikdy nemoze.. a bezi za nimi.... mate na to nejake vysvetlenie?
vlastne deti nechce... ked mi meskala.. tak ma poslal na potrat ale bol to len plany poplach....

miriam336

ved on ma 33 rokov a doma nemal ziadnu babu len mna si doviedol a to uz chcel po 3mesiacoch so mnou ukoncit, podla mna som bola len jeho zastieraci manever aby nebol podozrivy ze je na male deti
a ked ideme po ulici alebo v aute tak sa nikdy neobzera po 30tnikach ale po maloletych dievcatkach
co ak je pedofilny?
mne je z neho zle
a najhorsie ze je to moj kolega v praci je mi do placu

mia134

Vyzera to na uchyla. A jeho sestra zrejme tiez nie je normalna ked furt visi na svojom bratovi.
Preco s nim stracas cas, ked ani len sex nechce? Evidentne sa odbavuje so svojou rodinou...

miriam336

chcela som sa dozvedet ci nahodou neobtazuje svoju 16rocnu neter tak som jej napisala na pokeci, ona mi napisala ze ma nema rada a ze nech sa s nim rozidem comu nechapem bo som sa k nej pekne vzdy spravala este aj veci som jej poslala nove na oblecenie co mi mama doniesla z talianska,
jeho sestra je divna, snazi si ho udrzat za kazdu cenu pri sebe...
jej muz obhcoduje s dopravou a s autami a ked prisli z talianska predajcovia tak svojho manzela s nim pustila do bordelu
ide ma porazit

miriam336

on si vzdy najde nejaku zamienku aby tam siel ku nej, raz mi nataral ze jej visi peniaze tak musi u nej pomahat bo dokoncuje garaz, pritom to nebola pravda, pozical si od svojich rodicov a im nepomaha vobec byva u nich zadarmo a su to dochodci, teraz vymysla ze musi tam chodit lebo chce kupit od nej auto, on byva tak v strede medzi nami ja byvam od neho 20km a jeho sestra dalsich 20km takze odo mna k jeho sestre je to 40 km
sex skoro odo mna nevyzaduje, je mu vela ked si to vynucujem raz do tyzdna aj to sa tvari ze to je na silu

cajik

aha, pises ze jedna dcera ma 16, takze to asi jeho dieta nebude :)..... ale cele je to cudne, videla si tie deti ? nie su to len deti z jeho manzelstva a je trebars rozvedeny ?

..a neviem, mne osobne by toto velmi vadilo, kebyze nemozem k nim chodit bez nejakeho dovodu, a este aj je furt nalepeny na segre (ked to je jeho sestra)..

uprimne dufam, ze NECAKAS ze sa raz zmeni. ani po svadbe, ani po dietati, ani po par rokoch.

cajik

hej, je to velmi, velmi zvlastne.

myslim si, ze clovek, ktory pred svojim partnerom pouziva rozne vyhovorky, preco nemozes ist k nim a tak podobne, tak asi MA co skryvat. lebo po 2rocnom vztahu, je to velmi, ale velmi cudne, ze ta neberie so sebou, nemozes ist ku nim, apodobne.

zaujimalo by ma, ci si sa ty s nim niekedy o tom rozpravala, aky ma na to dovod. a ci si niekedy realne stretla jeho sestru.

bola tu dobra poznamka, ci to nahodou nie je jeho zena......

kajka01

no cajik vystihla...su mu prednejsi ako ty...asi mu je s nimi lepsie. co je cudne, ze ta aspon neberie so sebou ked ide za nimi uz ked tak velmi na nich vysi..cele zvlastne ..

noooooooo

...No a nieje nahodou ta jeho sestra v realite jeho manzelka???..........Dost cudne ,ale tak sa sprava milenec , ktory chce udrzat vsetko pod pokrievkou.....no cudne kazdopadne.

soffa

vies zmenit spravanie 33 rocneho,a este k tomu slobodneho je skoro nemozne,.on uz sa nezmeni vyhovuje mu to ze je aj o neho postarane a este k tomu ak uprednostnuje svoju rodinu pred tebou,tak ta nema za nic,.a este k tomu ak ti povedal aby si sla na potrat?neviem co pri nom robis.posli ho kade lahsie,nezmenis ho