oral

Andrej12

ja to mam strasne rad a moja priatelka to tiez este nerobila a stale som dufal ze to pride a jedneho dna to prislo no pre oboch nieco nove na zaciatku jej to neslo ale mne to newadilo a teraz jej to ide jedna radost netreba sa bat to pojde a priatel bude spokojny len ozaj pozor na zuby lebo to dost skaredo boly ked sa nahodou podary :D

janekMY33

Dam ty radu najdy si neakeho chlapa co moc nepoznas a sprav mu oral a nech t hovori co robit co nie lebo ten tvoj priatel ty nic nepovie ver mi on bude galantni a nepovie

lDenzl

katika- v tej prvej to urcite na urazku nie je......to,ze ty si precitlivena.....sorry.
A v tej druhej som reagoval na tu tvoju prvu....
Ale naco to tu riesit,ze?
Aj tak si budes tvrdit to svoje.
Ahoj.

katika3O

denzl....tak prvý krát v čase 19:56 si dal rozumnú pripomienku k téme.

ja som v úvode žiadala o solídne rady, nie o tom, aby ma niekto hodnotil, posudzoval a podobne.

inak dakujem za názor, vážim si ho....čo bol tvoj názor...

katika3O

denzl...tvoje vyjadrenie v citácii:cim viac premyslania tym viac to poseres.

tebe dal niekto úlohu hodnotiť ma, urobil si zo mna nemehlo. neviem keby som ja tebe niečo také napísala, akoby si reagoval.

a druhá urážka podotýkam v druhej pripomienke:aspon ze vies citat... uz ked ine ti nejde.

tak sa nečuduj, že na teba konkreétne takto reagujem....

lDenzl

katika- a este raz opakujem,to co sa jednemu moze pacit,druhemu to moze byt neprijemne.Teda treba si hovorit medzi sebou co komu je prijemne a ako to chce. Urcite to bude lepsie ak po ,,radach"mu to zacnes neviem ako robit a az sa mu zhnusis.
To je moj nazor.

lDenzl

napis mi cim som ta prvym prispevkom urazil...
nic na teba som tam nepouzil a precitaj si po sebe to co si napisala ty.