Darovanie vajicok - vas nazor

jajka001_

a tolerantnost a lahostajnost, sama pises - je mi to jedno - a sucasne "respektovanie rozhodnutia" :) ja to respektujem takisto, akurat ze mi to nie je jedno. v tom je ten rozdiel. a ona sa este nerozhodla.

jajka001_

neviem naco sa pytas na nieco, k comu som sa uz vyjadrila- napisala som, ze ak by to niekto blizky potreboval tak je to o niecom inom.
ja tu nikomu nic nezakazujem ani nevnucujem nazor, len sa vyjadrujem, tak neviem preco sa k tomu stavias tak ako keby som. skor ty si tu presadzujes ze je to ok a bezpecne, zlahcujes to.

macka26

tolerantnost a lahostajnost? no vobec nemaju blizko k sebe. nie z mojho pohladu. je mi uplne jedno ci biba daruje alebo nedaruje. ja len nechapem preco ked chce darovat by darovat nemohla? to nie je lahostajnost, to je respektovanie jej rozhodnutia.

macka26

ty ju poznas osobne?

spytam sa inak... keby tvoja sestra nemala inu moznost iba darovane vajicka, darovala by si jej?

jajka001_

a uprimne, keby to nepisala bibba, mozno by som ani nereagovala, by som si povedala ze dalsia hlupa pipina, zbytocné reagovat. len to ze si o bibbe myslim ze je fajn a z nejakeho dovodu mi na nej zalezi,tak chcem aby si to dobre rozmyslela, ci jej to fakt za to stojí. aj ked by mi to mozno malo byt radsej jedno.

macka26

kitkatka... neviem ci mi vykas alebo si ma nejakym omylom zaradila k bibe, ktora chce vajicka darovat. ja nejdem nic darovat. ale neodsudzujem to a ked to chce spravit z akehokolvek dovodu, cudujem sa prave tebe, ze to odsudzujes... ako som povedala, keby nebola mozno darcovskych vajicok, nebola by moznost ich ani darovat. ked to chce podstupit nech to podstupi...

jajka001 to nejde o porovnavanie, ale prirovnavanie, su hranice za ktore by si ty napriklad nesla, to ale neznamena ze niekto iny by nesiel. proste nemozes niekomu vsuvat svoj nazor len preto, ze ty si pripadas ze mas pravdu.

trochu viac tolerancie... peace :D

jajka001_

porovnavat slapanie a darovanie vajicok...hm uz to same nieco hovori. nie, nie je to normálne.
a toto robia za 1000eur? za par korun si davat takto zasahovat do organizmu. ked ti ostrihaju vlasy a predas ich, to ti fakt neublizi. to sa neda porovnavat.
tymto systemom myslenia bude "normalne" darovat organy, zaziva, a ked ta niekto o ne okradne, zaziva, tak to tiez pomaly zlocin nebude. bude normalne tvorit ludi na organy...hrozné časy. myslite si ze prehanam? ja ani nie. sa poobzerajte kam to speje.

KitKaty

Macka stale sa pytas na dovod?Hrniete sa tu do toho,ako by to bola navsteva kozmetickeho salona.Nie,nie je to tak a nebudem sa opakovat,co tieto pacientky prezivaju.Ide len o to,o nic ine.Zmente troska postoj,zvazte,co vsetko to obnasa.