Kruhy pod očami

zija7

ahojte ja mam tiez kruhy pod ocamy od narodenia a doktor mi povedal ze to mam dedicne...konecne som nasla nieco super na zakritie!je to trosku drahsie ale super:vichy dermablend 15-20euro

jednoockoo

ten garnier je na vacky, pod ocami, ale tie farebne kruhy ti s nim zmyznu...myslim ze s tym sa toho asi vela nebude dat urobit, i ked neviem. moja mamina tiez nosi okuliare cely zivot, a tiez m take kruhy otlacene, a nevie s tym nic urobit :)

PureBlack66

Ahojte, mam 16 rokov a nosim okuliare asi 8 rokov. Mam velmi vyzarne tmave kruhy pod ocami, ktore som mala uz predtym. Myslim, ze je to dedicne, mam to totiz odmalicka, ale mam pocit ze sa to zhorsuje. Pouzivam make up na prekrytie, ale prilis to nepomaha a hlevne chcela by som sa toho zbavit uz navzdy. Mate skusenosti s Garnier Roll on-om? Pomaha to? Alebo co by ste mi odporucali? Dakujem :)

ayurvedsky maser

Kruhy pod ocami mozu mat viac pricin:
- nedostatok spanku
- nedostatocny prijem tekutin
- problemy s pecenou
- problemy s oblickami
- zvysena toxicita organizmu
Je vhodne dat si urobit cielenu diagnostiku a tieto problemy vam potom rychlo odidu. Nema vyznam to len maskovat meikapom, ci inymi pokusmi. Tieto vysetrenia su mozne i u mna a zaroven aj nasledna liecba, ci harmonizacia organizmu.
S pozdravom Milan Pravda.

SiSana

sice nwm ci ej to na kruhy ale v kamosovi som citala ze ked das rano do chladncky na 15 minut lyzicu tak si s tym pomazirujes potmociale to je asi len opucnute oci ..ale aj aj mam kruhy pod ocami

kindervajko

Ahojky, ja mam zrejme taky isty problem ako vy.. Mam len 13 rokov a kruhy pod ocami ako 85 rocna babka.. Ked si dam make up, tak su mi stale (takmer) rovnako vidno.. Sdedila som ich zrejme po mame, lebo aj ona ma podobne ako ja ale vacsie.. Su tmave, vididet mi tam trosku zilky a obrysi tych kruhov sa naozaj nedaju nicim zamaskovat :(( su hnusne.. Prosim pomozte co mam s tym robit, mavam z toho deky a obcas aj kvoli tomu placem, prosim vas pomozte.. moj e - mail je york@centrum.sk.. dakujem

janko1111111

tak zeleny caj preto lebo sa mi zda, ze ked ho pijem tak ich mam take svetlejsie...no lepsie to vyzera proste...a betakaroten preto lebo je dobry na opalovanie ma to nieco spolocne s pigmentom a tak... aj opalovacie kremy ho obsahuju a moj kamarat, ktory chodi do solarka ma tiez kruhy, ale ked je opaleny tak ich skoro vobec nevidno,ale solarko je o nicom lebo to skodi a treba tam chodit casto...druhy kamarat, ktory je tablekty s betakarotenom tak ma taku tmavsu pokozku...ani ne opalenu ale tak sa mu to pekne sfarbuje...ja to oskusam a ked nepomoze tak pojdem na operaciu:D