Už 2 roky chorá bez diagnózy

Príspevok v téme: Už 2 roky chorá bez diagnózy
lienocka2808

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Ja už naozaj nevládzem a to doslovne. Už vyše 2rokov mám zdravotné problémy prejavujúce sa ako zimnice, zvýšené teploty, strata energie,totálna únava, už sa mi nechce ani chodiť, z toho všetkého mám už aj psychické problémy. Absolvovala som veľmi veľa vyšetrení, krvné testy mi robia 1x do mesiaca a sú úplne ok.
špeciálne vyšetrenia chlamídie/pľúcne chlamídie negat. borelióza, mononukleoza, EB - negat., MR mozgu 2x po pol roku negat. Gynekologické vyšetrenie/ kulcivácia + pap test ok, gastroskopické vyšetrenie+helikobakter - negat., hormony stitnej zlazy ok. Proste vsetko ok. Bola som aj na imunologickom vysetreni, a jedine co signalizovalo ze neni nieco ok bol asi 3x zvýšené celkové IgE. Doktorka mi povedala, ze mam v tele nejakeho parazita, a dalej sa tym nezaoberala, ked mi vysla borelioza negativna. Ja už nevládzem. Neviem ci to moze mat suvis s tym, že tieto problemy sa mi objavili cca 4 mesiace po navrate z Egypta. NIKTO MI NEVIE POMOCT A JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO MAM ROBIT A HLAVNE KAM MAM IST. UZ LEN SEDIM S CUMIM DO BLBA A MYSLIM NA NAHORSIE, Dakujem za akekolvej povzbudenie a radu. Lenka

babkabylinka

CandyCay: Náhoda to nie je ale nemusí to byť ani to čo si myslíš. Nechaj tu mail, podiskutujeme o tom. Bolo by dobré aj biorezonančné vyšetrenie čo ponúka pelargonia. To však stojí peniaze a asi sa bez neho zaobídeme.

CandyCay

Skusim sa napojit na vase pisomne rady...tiez mam nie presne urcenu reumatoidnu chorobu..liecba nezabera,aj ked uzivam silne lieky 2 roky.Problemy zacali navratom z Egypta..zeby nahoda?

Peto T

lienocka2808: Bolo by zaujímavé zistiť, či by Ti nepomohol vitamín C v tolerančných dávkach. Mal by zabrať minimálne proti bolesti, a ktovie, či nie aj proti ďalším príznakom. Vysoké dávky sú účinné aj proti niektorým infekciám. Nie sú však vhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa/medi a deficiencii G6PD.

Pozri si na predposlednej strane Rýchlokurz, sú tam zhrnuté najdôležitejšie informácie: rizikaockovania.sk

Určite začni užívať každodenne nejaký silný B-komplex, aby sa Ti začala regenerovať nervová sústava.

petka333

lienocka ja tiez uz 5 rokov trpim arytmiou srdca a lekar mi doteraz nevie povedat z čoho to mam, ked som zostala tehotna to ako tak zmizlo a teraz sa mi to po cca dvoch rokoch opat vracia a tiez som z toho uz ne nervy a tak som skusila to biorezonančne vysetrenie o ktorom sa tu nizsie pisala, zajtra si idem pre vysledky tak uvidim ale stoji to aj dost penazi, tak dufam ze mi to odhali presnejsi povod

tapp78

Myslim, ze potrebujes vysetrenia na loziska infekcie: zubne, krcne, gynekologia, kultivacie z mocu, stolicu na parazity, ... vysetrenia protilatok na infekcne choroby. Niekto ti uz pisal, vysetrenia niekedy treba robit opakovane, nie je to nic mimoriadne.

gardenia

Lienočka, myslím, že by si si mala dať vyšetriť krčné mandle, či ich nemáš zhnisané, prípadne niečo iné s nimi - moje 2 dcéry, keď mali asi 11-12 rokov, trpeli záhadnými chorobami, takisto nikto nevedel povedať, čo im vlastne je - zvyčajne ochoreli buď naraz alebo hneď po sebe. Lekári tipovali virózu, lenže tá liečba nezaberala, stav sa zhoršoval, až sa ocitli v nemocnici na infúziách. Nakoniec mi nejaká kolegyňa spomenula mandle, dali sme im ich vybrať a odvtedy máme pokoj. V mandliach sa nahromadí hnis, ktorý otravuje celý organizmus a tým pádom je všetko choré. Takže skús to s tými mandľami, uvidíš, že to bude ono.
Prajem ti veľa šťastia.

stancta

Ahojte vsetci,
nech je problem skryty, alebo poznany riesenie je. Tazko sa clovek k tymto info dostava, aj my sme sa dostali k tejto liecbe cez forum, tak preto to povazujem za povinnost, aby sa ludia o tom dozvedeli a mohli sa tak liecit. Aby presne vedeli co sa deje v ich tele, ake to ma nasledky a kde to ma pricinu. Pretoze doktori z priznakov a symptomov castokrat len "hadaju". Za toto je nasa cela rodina vdacna a preto to posuvam dalej. V pripade otazok volajte na 0911 642 101, alebo piste na stancta@gmail.com

BIOREZONANČNÁ DIAGNOSTIKA A TERAPIA

Školská medicína sa hrdo nazýva alopatická, teda „liečba proti“. Teda máme bolesť, dostaneme liek proti bolesti. Máme teplotu, dostaneme liek proti teplote. Ale riešime iba následky, symptómy.
Príklad použitia biorezonancie v diagnostike a terapie. Každý odklon od zdravia, napr. zápal môžeme posudzovať z dvoch rôznych hľadísk:
- zápal zisťujeme viditeľnými príznakmi a liečime liekmi
- zápal zisťujeme patologickými frekvenciami a vysielaním harmonizujúcich frekvencií, patologické eliminujeme a tým liečime. To je biorezonančná diagnostika a terapia.

Princíp biorezonancie sa pokúsime vysvetliť na príklade z bežného života. Každý kto sa už hojdal na hojdačke si vie predstaviť, čo sa deje pri hojdaní. Každá hojdačka má svoje vlastné kmity, ak na ňu nepôsobia žiadne vonkajšie sily. V reálnom svete tento ideálny stav neexistuje. Keď sa rozhojdáme a potom zostaneme na sedadle iba pasívne sedieť, postupne bude hojdanie (kmitanie) ustávať až nakoniec úplne zastaneme. Fyzika tento jav pomenovala ako tlmené kmitanie.

Zo skúseností s hojdaním vieme, že ak by sme chceli udržať hojdačku v stálom pohybe, musíme pôsobiť nejakou silou, aby sme prekonali tlmiace účinky. Pôsobením takejto sily na hojdačku ( či už tak, že nás niekto hojdá, alebo sami sa rozhojdávame zmenou ťažiska) dostane sa hojdačka do netlmených kmitov – kmitá stále. To znamená, že periodickým pôsobením nejakej sily vzniká vynútené kmitanie. Ak sa frekvencia vynúteného kmitania rovná frekvencii vlastných kmitov v tom prípade vzniká rezonancia.

Dnešná veda dokázala, že každá živá bunka má svoje vlastné kmity, pričom rôzne druhy buniek majú rôznu frekvenciu kmitania. Pre každú živú bunku je životne dôležité, aby stále kmitala vo svojej frekvencii a nezastavila sa, tak ako je dobré, keď hojdačka sa stále hojdá a nezastavuje sa.
Vyživovaním buniek sa im dodáva energia, ktorá zabezpečí potrebné vynútené kmitanie s rovnakou frekvenciou ako sú vlastné kmity buniek a vzniká potrebná biorezonancia. Dodaná energia teda zabezpečuje prekonanie vonkajších tlmiacich síl, ktoré ovplyvňujú bunky. Zdravé bunky v ľudskom tele si takto pomocou biorezonancie udržujú svoju frekvenciu kmitania a pomocou týchto kmitov bunky v tele aj medzi sebou komunikujú. Toto je ideálny stav, ktorý však v živote neexistuje.
V reálnom živote dochádza k rušeniu a zoslabovaniu týchto kmitaní pôsobením kmitania buniek živých organizmov, ktoré sú škodlivé pre naše telo. Sú to rôzne parazity, baktérie, vírusy, plesne, alergény ...
Uvedenú teóriu rozpracovali do praktického využitia vedci z Omského technického inštitútu v Rusku. Okrem už známych objavov zapracovali do celého systému nevyužité možnosti a kapacitu nášho mozgu. Vedci tvrdia, že aj tí najschopnejší z nás dokážu využiť svoj mozog sotva na 6 – 8 %. Kolektívu lekárov, inžinierov, programátorov a technikov sa podarilo nájsť spôsob komunikácie medzi počítačom a mozgom pomocou elektromagnetických vĺn. Vygenerovaním požadovaných vĺn sa vlastne opýtame mozgu, v akom stave je niektorý konkrétny orgán resp. aké sú momentálne kmity buniek tohto orgánu. Keďže mozog ako centrálna riadiaca jednotka tela vie úplne všetko o svojich bunkách, vyšle odpoveď, ktorú nám počítač preloží z elektromagnetických vĺn do pre nás zrozumiteľnej reči. Na týchto základoch sa im podarilo zostrojiť geniálny prístroj Diacom, ktorý prvotne bol vyvinutý pre potreby kozmonautov na zabezpečenie dobrého zdravotného stavu pri ich dlhodobom pobyte vo vesmíre, kedy boli odkázaní iba na seba.

stancta

Ahojte vsetci,
nech je problem skryty, alebo poznany riesenie je. Tazko sa clovek k tymto info dostava, aj my sme sa dostali k tejto liecbe cez forum, tak preto to povazujem za povinnost, aby sa ludia o tom dozvedeli a mohli sa tak liecit. Aby presne vedeli co sa deje v ich tele, ake to ma nasledky a kde to ma pricinu. Pretoze doktori z priznakov a symptomov castokrat len "hadaju". Za toto je nasa cela rodina vdacna a preto to posuvam dalej. V pripade otazok volajte na 0911 642 101, alebo piste na stancta@gmail.com

BIOREZONANČNÁ DIAGNOSTIKA A TERAPIA

Školská medicína sa hrdo nazýva alopatická, teda „liečba proti“. Teda máme bolesť, dostaneme liek proti bolesti. Máme teplotu, dostaneme liek proti teplote. Ale riešime iba následky, symptómy.
Príklad použitia biorezonancie v diagnostike a terapie. Každý odklon od zdravia, napr. zápal môžeme posudzovať z dvoch rôznych hľadísk:
- zápal zisťujeme viditeľnými príznakmi a liečime liekmi
- zápal zisťujeme patologickými frekvenciami a vysielaním harmonizujúcich frekvencií, patologické eliminujeme a tým liečime. To je biorezonančná diagnostika a terapia.

Princíp biorezonancie sa pokúsime vysvetliť na príklade z bežného života. Každý kto sa už hojdal na hojdačke si vie predstaviť, čo sa deje pri hojdaní. Každá hojdačka má svoje vlastné kmity, ak na ňu nepôsobia žiadne vonkajšie sily. V reálnom svete tento ideálny stav neexistuje. Keď sa rozhojdáme a potom zostaneme na sedadle iba pasívne sedieť, postupne bude hojdanie (kmitanie) ustávať až nakoniec úplne zastaneme. Fyzika tento jav pomenovala ako tlmené kmitanie.

Zo skúseností s hojdaním vieme, že ak by sme chceli udržať hojdačku v stálom pohybe, musíme pôsobiť nejakou silou, aby sme prekonali tlmiace účinky. Pôsobením takejto sily na hojdačku ( či už tak, že nás niekto hojdá, alebo sami sa rozhojdávame zmenou ťažiska) dostane sa hojdačka do netlmených kmitov – kmitá stále. To znamená, že periodickým pôsobením nejakej sily vzniká vynútené kmitanie. Ak sa frekvencia vynúteného kmitania rovná frekvencii vlastných kmitov v tom prípade vzniká rezonancia.

Dnešná veda dokázala, že každá živá bunka má svoje vlastné kmity, pričom rôzne druhy buniek majú rôznu frekvenciu kmitania. Pre každú živú bunku je životne dôležité, aby stále kmitala vo svojej frekvencii a nezastavila sa, tak ako je dobré, keď hojdačka sa stále hojdá a nezastavuje sa.
Vyživovaním buniek sa im dodáva energia, ktorá zabezpečí potrebné vynútené kmitanie s rovnakou frekvenciou ako sú vlastné kmity buniek a vzniká potrebná biorezonancia. Dodaná energia teda zabezpečuje prekonanie vonkajších tlmiacich síl, ktoré ovplyvňujú bunky. Zdravé bunky v ľudskom tele si takto pomocou biorezonancie udržujú svoju frekvenciu kmitania a pomocou týchto kmitov bunky v tele aj medzi sebou komunikujú. Toto je ideálny stav, ktorý však v živote neexistuje.
V reálnom živote dochádza k rušeniu a zoslabovaniu týchto kmitaní pôsobením kmitania buniek živých organizmov, ktoré sú škodlivé pre naše telo. Sú to rôzne parazity, baktérie, vírusy, plesne, alergény ...
Uvedenú teóriu rozpracovali do praktického využitia vedci z Omského technického inštitútu v Rusku. Okrem už známych objavov zapracovali do celého systému nevyužité možnosti a kapacitu nášho mozgu. Vedci tvrdia, že aj tí najschopnejší z nás dokážu využiť svoj mozog sotva na 6 – 8 %. Kolektívu lekárov, inžinierov, programátorov a technikov sa podarilo nájsť spôsob komunikácie medzi počítačom a mozgom pomocou elektromagnetických vĺn. Vygenerovaním požadovaných vĺn sa vlastne opýtame mozgu, v akom stave je niektorý konkrétny orgán resp. aké sú momentálne kmity buniek tohto orgánu. Keďže mozog ako centrálna riadiaca jednotka tela vie úplne všetko o svojich bunkách, vyšle odpoveď, ktorú nám počítač preloží z elektromagnetických vĺn do pre nás zrozumiteľnej reči. Na týchto základoch sa im podarilo zostrojiť geniálny prístroj Diacom, ktorý prvotne bol vyvinutý pre potreby kozmonautov na zabezpečenie dobrého zdravotného stavu pri ich dlhodobom pobyte vo vesmíre, kedy boli odkázaní iba na seba.

Slobodna

lienocka mala som veľmi podobné problémy ako ty a tiež mi dlho lekári nevedeli zistiť čo mi je. Tvoje príznaky určite súvisia s nejakým parazitom, baktériou, streptokokom- infekciou. No kým ti lekári zistia čo ti je, tak ti to v tele narobí takú šarapatu a problémy, že až. Mne osobne pomohla prírodná medicína. Lienocka v prvom rade zmeň stravu- daj si detox- skús aspoň tri dni vydržať iba na zelenine- surovej a veľa veľa piť- čistú vodu alebo žihľavový čajík. Prečistiť telo, plus do toho mi pomoholo toto- sú to prírodné antibiotiká, treba dobrať a neprestať brať ak sa ti polepší a brať presne podľa návodu.

www.biomajak.sk