Už 2 roky chorá bez diagnózy

Príspevok v téme: Už 2 roky chorá bez diagnózy
lienocka2808

obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Ja už naozaj nevládzem a to doslovne. Už vyše 2rokov mám zdravotné problémy prejavujúce sa ako zimnice, zvýšené teploty, strata energie,totálna únava, už sa mi nechce ani chodiť, z toho všetkého mám už aj psychické problémy. Absolvovala som veľmi veľa vyšetrení, krvné testy mi robia 1x do mesiaca a sú úplne ok.
špeciálne vyšetrenia chlamídie/pľúcne chlamídie negat. borelióza, mononukleoza, EB - negat., MR mozgu 2x po pol roku negat. Gynekologické vyšetrenie/ kulcivácia + pap test ok, gastroskopické vyšetrenie+helikobakter - negat., hormony stitnej zlazy ok. Proste vsetko ok. Bola som aj na imunologickom vysetreni, a jedine co signalizovalo ze neni nieco ok bol asi 3x zvýšené celkové IgE. Doktorka mi povedala, ze mam v tele nejakeho parazita, a dalej sa tym nezaoberala, ked mi vysla borelioza negativna. Ja už nevládzem. Neviem ci to moze mat suvis s tym, že tieto problemy sa mi objavili cca 4 mesiace po navrate z Egypta. NIKTO MI NEVIE POMOCT A JA UZ NAOZAJ NEVIEM CO MAM ROBIT A HLAVNE KAM MAM IST. UZ LEN SEDIM S CUMIM DO BLBA A MYSLIM NA NAHORSIE, Dakujem za akekolvej povzbudenie a radu. Lenka

ladadila

lienocka,
nic nie je bez priciny, len ju treba objavit, no a ked sa "neda", mna napada, skus nejaky protiparazitarny protokol uzivat-vygoogluj si, myslim ze sa to berie msiac-kombinacia nejakych 3 byliniek a malo by to likvidovat vsetky druhy parazitov-aj krvne.
popripade este protiplesnove pripravky ku tomu a nieco na podporu imunity-ako kvalitny vit. C a Betaglukany urcite, no a nic nepokazis rybacim olejoM, ci vit. D.
A SI MYSLIM, ZE I TAKY CHRON.UNAVOVY SYNDROM NEVZNIKA LEN TAK PRENIC ZANIC A MA SVOJHO NEZISTENEHO POVODCU NIEKDE...

[zruseny12]

este k tomu KAZEINU,na tuto alergiu trpi iba 3-5% ludi...mozno si povies,ze prave ty nie si na to alergicka,tiez by ma nikdy nebolo napadlo,ze to je alergia na KAZEIN...
KAZEIN je pre telo ako JED...DOSTANE SA DO KRVI A NAPADA VNUTORNE ORGANY,TUHNU KLBY ATD.
viac si mozes o tom precitat v googli ked si das do vyhladavaca ALERGIA NA ML.BIELK.KAZEIN...
nemusis na to byt alergicka,ale testy si mozes dat urobit a vylucovat.robia to na gastre z krvi/aspon mne to robili/mozno sa daju robit aj inde...
ja o alergii pisem len preto,lebo si mala zvisene IgE...

[zruseny12]

a hl.sa nenechaj odbyt tym,ze patris k psychol.
...ako pises,cloveka to urcite poznaci,ked mu je zle a nevie pricinu a trpi...to zlozi aj OBRA...
takych ludi zv.posielat k psych.ked uz si s nim nevedia rady,ale clovek musi aj sam posudit ci tam pari,alebo nie...
/viem o com hovorim,ja som tapala tiez velmi dlho kym som neprisla na to,co mi je a este stale nie je tomu koniec-ALE NEVZDAVAM TO/stale si myslim,ze uz je to konecna,ze uz je koniec a uz viem co mi je,ale mne stale pribudaju DALSIE a dalsie diagnoz.
a to len s toho,ze mi neskoro prisli na to,ze som alerg.na KAZEIN ten mi napadol cele telo,vnutornosti,svaly,kosti atd.a teraz sa s toho pomaly liecim...su to krusne chvile niekedy,ale uz viem,co mne to sposobilo a este kliest ktory ma nakazil pred rokom,tiez sa mi borellioza nepotvrdila,ale uz ked sa citim velmi zle tak mi lekarka predpise silne ANTIBIOTIKA-sirokospektralne- ktore pomozu aspon na chvilu...a zoberie krv pre istotu ci sa neukaze borel.toto je najhorsie,ze BOREL.sa hned nepreukaze a o to je to horsie...a ja mam tu smolu,ze uz som mala oslabene telo,ked ma nakazil kliest...tak o to je to horsie-
hl.to nevzdavaj a daj si robit testy ake len existuju ak je to v tvojich silach...
ak chces pozri aj toto....robia tam vysetrenie krvi MIKROSKOPICKE VYSETRENIE KRVI...
nieco viac by si si mohla precitat na www.calivita.sk

mozno ti nejak tato stranka pomoze,mozno nie...vela stastia prajem

[zruseny12]

LIENOCKA
...skus este si dat u zenskeho urobit-HORMONALNE TESTY...
alebo aj nech ti vysetria z krvi,ci mas OK STITNU ZLAZU...ATD.
JE TOLKO VECI PRECO SA MOZES CITIT ZLE...

[zruseny17]

a ked mavas zvysene teploty-zapalove faktory si mala dobre?crp,aslo,sedimentaciu?ja som mavala take priznaky,stale zvysene teploty,zimnice,slabost a bolesti a asi rok som mala dobre vysledky,len zapalove zvysene,nevedeli mi rok zistit co mi je az mi nakoniec zistili autoimunne ochorenie...

lienocka2808

Ahojte ďakujem za veľmi veľa odpovedí, v prvom rade chcem povedať, že dokonca som bola aj u psychlologicky, kedze ma vsetci presviedcali ked nic nenasli, ze to bude psychicke, bola som tam 3x a musim povedat, ze to bola akurat strata casu. A moj instinkt mi proste vravi, ze psychika to nebude, mozno uz teraz aj ano, ale akurat z vecnych zdravotnych problemov čo mi nevedia zistit pricinu. Odpovedam priebezne ludom z fora co sa pytali. Na sono brucha som bola 2x s odstupom roka - negativne. U kardiologa som bola v r. 2008 Ekg, egcho, tlak, zatazove testy všetko ok. Bola som na infekcnom na Kramaroch, ked mi vysli tie zle IgE imunoglobíny, robili mi testy na toxoplazmozu, boreliozu, psytakozu a ornitozu (pracovala som v prostredi s holubmi preto tie posledne 2 testy) vsetko negat, robili mi ORL rontgen dutin, aj stolicu mi brali 2x na parazity a moč biochemiu + kultivaciu a bolo to v poriadku. Uz naozaj neviem s cim si dat moje problemy do suvisu. Este ma napada, ze nie vsetky testy na boreliozu musia vyjst pozitivne aj ked clovek ma boreliozu. Volala som do boreliotickej ambulancie a chcu tam 300Eur za podrobne testy tak som to vzdala.Napriek vsetkemu sa citim veľmi zle.Som slobodna 28 rokov, deti nemam. Koli tymto problemom som zmenila pracu predajcu pre jednu velku firmu a robim kancelarsku robotu, lebo som to nezvladala.

ulricha

bozechran ja sa jej nesmejem,to ste ma zle pochopili.Ja verim ze naozaj tie priznaky ma,len sa snazim naznacit ze moze byt aj ina cesta,ako ta po ktorej sa snazi uberat,nic viac.

asdfg

ulricha - uz konecne zistuje

a inac ona si to nevymysla.. toto vravia aj PPckarom ze je to v hlave a blbost ale pre toho cloveka to nieje lahke tak sa jej nesmejte...

ulricha

kofolacik ved aj ja vravim,ale uspesne to ignoruje :-)))
pre asdfg: a dr nehlada pricinu v tom "preco" sa nevstrebava? nieco so zaludkom,pripadne crevami? Lebo ak ho telu dodavas a nieje schopne ho prijat,tak moze byt aj nieco takehoto razu.

kofolačik

niekedy mas take problemi podla mna iba z tho z eis to nahovaras,ja ti verim ze mas vsetky priznaky co si vymenovala ale porozmyslaj nad tym ze vsetko sa odohrava v hlave, niekedy ked myslis na nieco napr.ze si chora naozaj ochories z toho.nehnevaj sa na mna el skus porozmyslat vsetko sa to odohrava v tvojej hlave