Gogo tanečnice - skúsenost, či rady - odporúčania?

Príspevok v téme: Gogo tanečnice - skúsenost, či rady - odporúčania?
NEVIEMnick

AHojte.
Chcem sa spýtať. Máte niekto skúsenosti s touto "privýrabkou"? alebo ako to nazvať.
Alebo aspoň niekto zo známych, kamarátok alebo ...fakt neviem.
Neviem či sa do toho mám pustiť alebo nie. Problem je len v tom, že neviem či na to ako tak mám. Myslím si, že viem dobre tancovať, priateľka tiež.
Takže, najlepľie by sa bolo asi koho opýtať..nejakého dj?či?..lebo agentúry, to je také- všetko ako spoločníčky no neviem.To bude posledná možnosť.
Ďakujem

dodulka

Ja co robim gogo tanecnicu tak mne platia slusne mam 11 euro na hodinu tak sa nestazujem. A ja som si zohnala tuto pracu tak ze somsa pytala znamych dj co som poznala a oni sa popitali v cluboch kde hravali ci nechcu nahodou gogo tanecnicu...a vzdy sa najde niaky bar kde ich potrebuju

Zuzka_Nika

Ja tancujem od 4 rokov a uz nejake to obdobie tancujem aj gogo.Vobec si to tak neber,ze je to nieco zle alebo podobne.Ale je to riadna drina.Musis ludi zaujat a stale sa usmievat,nebyt unavena.Da to riadne zabrat,i ked si niektori myslia-ved si tam ,,len,,trsa.Zarobit sa da velmi pekne,zalezi od klubu,moznosti,dlzky tancovania atd.Cca okolo tych 50eciek a to zatacujes napr.4krat 20minut,v zahranici samozrejme zarobis ovela viac.Samozrejme je podstatne aj menit kostymy pocas diskoteky,isto nepit!-je to praca ako kazda ina a je to neprofesionalne a lacne!ani keby ta neviem ako ponukali.Je tazke najst vsak flek.Bud si ta niekto vsimne, bud sa treba pytat majitelov alebo DJov.Treba sa len snazit.

laurikadons

no ved prave ja som mala trosku ovaznejsie kostymy. priatel nebol velmi nadseny, okolo mna stale vela chlapov atd......

happi:-)

a co mu vadi? Ved je to to iste ako by si tancovala na parkete, len na teba pozera viac ludi:-)) Kostymi sme si robili sami, takze pokial si nedas plavky alebo spodne pradlo, myslim, ze no problem:-)
no a spytat sa DJ...za pokus nic nedas

NEVIEMnick

A keby som sa skúsila spýtať nejakých dj? tak by sa to nedalo?aby som vlastne nebola stále v tom istom klube.

- myslím si že je to slušný zárobok, ako píšeš keď je to k tomu aj tvoje hobby...

- priateľ- fúha. Keď som ja svojmu povedala, čo plánujem, nebol dvakrát nadšený:PNeviem ako by som to riešila ja.

happi:-)

fakt netusim kolko je to teraz
a je to spojenie prijemneho s uzitocnym:-)na diskoteky som v tom case chodila aj tak, tancovanie som zboznovala a este som to mala aj platene:-) a co sa tykalo otravnych ozranov, prip. len otravnych, tak na to tam boli vyhadzovaci s heslom dva krat a dost:-)

lost

Cize mozno dnes davaju 1000 Sk ...

Tj, priblizne 120 Sk na hodinu ..

Mnoo :) ak je tancovanie hobby.. tak to moze byt fajn..

happi:-)

cca 500Sk za celu diskoteku, co bolo priblizne od deviatej vecera, do piatej rana. A bolo to pred 7 rokmi, teda dost slusny zarobok.