Normálni ľudia? Kde?

Príspevok v téme: Normálni ľudia? Kde?
ValikaS

takže takto... som na vysokej a zaujímalo by ma, či sa ešte nájdu vôbec normálni mladí ľudia, s ktorými by bola zábava a sranda bez toho aby som s nimi musela vysedávať pravidelne v baroch a na akciách, ktorí majú záujem o kultúru, humor, šport... o vzdelanie (nehovorím že musia byť bifloši, aj ja na niektorých prednáškach zaspávam ale nekukám na všetko pitomo a znudene)... proste ktorí vedia urobiť srandu vždy a všade bez pomoci alkoholu, drog...
napr. pri nápade sadnúť na vlak a ísť si urobiť výlet do Viedne do múzea by nepozerali prekvapene s otázkou ,,a čo tam?,,

lDenzl

cvrk851- a ako hladas:))
Ved podla mna sa taki ludia pritahuju rovnako ako ti zli ludia:)
Vrana k vrane sada:))
Ci??:)

delphia

Denzl vek taky podobny mojmu- 40.
a posunute hodnoty? prioritou nie je fungujuca rodina a stastie jej clenov, ale milenky, mamon, alkohol, zavist, neprajnost,....

delphia

aha... kapem uz :))

inac suhlasim s vami. ale nie je to len vo vasom veku. aj ti "zrelsi" maju akosi posunute hodnoty...:(

kde su?

delphia

Nejde mi tu o vzdelanie, ale vek. :D A kolektív. Ide o konkrétnych ľudí, nie o skupinu s určitým vzdelaním. :) A ja neporebujem nejakých intelektuálov. :D :) Len obyčajných ľudí.

delphia

stredoskolsky vzdelani su nic moc?
cely svoj zivot pracujem v spolocnosti aj VS vzdelanych ludi. no to by si sa cudoval/a aky su niektori "moc". inteligenciu sa neda studovat nikde na ziadnej VS. clovek je inteligentnym, alebo nie je, bez ohladu na uroven dosiahnuteho vzdelania.

kde su?

To by ma tiež zaujímalo, kde nájsť takých ľudí. :D Veď zábava môže byť aj obyčajnou verbálnou komunikáciou alebo pri športe, opekačke, hraní pc alebo iných hier atď. :) Ja sa akurát chystám na výšku a vkladám do nej nádeje, že tam niekoho nájdem, lebo stredná je u mňa nič moc. :/ Ale ako vidím, nemôžem sa na ňu úplne spoliehať.